AKCE: PŘEDSEZONNÍ SERVIS ZAHRADNÍ TECHNIKY A MOTOCYKLŮ

Akce platí od 10. 12. 2019 do 28. 2. 2020.


Předsezónní servis

ZDARMA provedeme základní prohlídku a odzkoušení každého stroje. Až po provedení této prohlídky s Vámi dojednáme rozsah a cenu případné opravy! Nebudete tak platit za zbytečně prováděnou práci či neodůvodnitelné výměny náhradních dílů!Sleva 30% na motorové oleje a olejové filtry motorů BRIGGS & STRATTON


Sleva 20% na servisní práci


Sleva 10% na ostatní náhradní dílyVýše uvedené slevy pro předsezonní servis se vztahují na výrobky uvedených značek: AL-KO, STIHL, Viking, STIGA, Partner, AGS SECO, MTD, AGRIA, ISEKI, ELIET, GARDENA, a na všechny zahradní stroje s motory BRIGGS & STRATTON bez ohledu na značku výrobku.

Akce platí také pro motocykly zn.: YAMAHA, MOTO GUZZI, PIAGGIO, VESPA a Aprilia.

 


Doprava - V případě potřeby rádi zajistíme dopravení techniky našimi vozidly. Dopravní podmínky budou dohodnuty individuálně.


Otevírací doba servisu: pondělí až pátek od 8.00 do 17.00 hod.

Další informace Vám poskytnou přijímací technici servisu na tel. čísle 416 715 533 či mailu servis@kisplus.cz.


Využijte výhodné nabídky před nadcházející sezónou!Výrobky jiných než výše vyjmenovaných značek mohou být přijmuty do předsezónního servisu s uplatněním výše uvedených slev jen na základě konkrétní dohody. Hlavním parametrem pro přijmutí jiných než výše jmenovaných výrobků či jiných motorů než BRIGGS & STRATTON do našeho servisu bude především dostupnost náhradních dílů k danému konkrétnímu výrobku (u řady výrobků v oboru zahradní techniky na trhu ČR není bohužel distribuce náhradních dílů uspokojivě zajištěna, proto takové výrobky naše firma neprodává a obvykle ani neopravuje).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.