Novinky

Informace ohledně aktuální situace

Vážení zákazníci, naše firma, prodejna i servis je z větší části i nadále otevřena. Umožňuje nám to usnesení vlády. Pracujeme za zvýšených hygienických podmínek.

 

Žádáme a prosíme Vás však, noste roušky či respirátory. V případě, že je nemáte, použijte prosím alespoň nějaký improvizovaný prostředek pro překrytí úst a nosu. Přijdete-li bez roušky, dodržujte pak alespoň minimální bezpečnou vzdálenost, tj. nejméně 2 m. Buďte prosím ohleduplní a zodpovědní. Nechoďte, cítíte-li se, že Vám není dobře.


Děkujeme

 

Prodejna zahradní, komunální a čistící techniky funguje přes výdejní pult tak, aby se zamezilo zbytečnému kontaktu zákazníků na prodejně. Prodej je bez omezení pro všechny zákazníky (hobby i profesionální). Vstup zákazníků na prodejnu je umožněn, ale vstup zákazníků může být dle situace regulován. Vstupujte tedy jednotlivě a dodržujte při pohybu na či před prodejnou bezpečný odstup od ostatních.

 

Servis motocyklů pokračuje dále, prodej motocyklů je však nyní pozastaven,. Příjem a výdej moto zakázek je realizován v prostoru prodejny motocyklů u stolu u vstupních dveří, případně na vyžádání v prodejně zahradní a čisticí techniky.

 

Servis zahradní, čisticí a komunální techniky pro profesionální partnery i nadále funguje bez omezení. Přednostně dle kapacitních možností jezdíme na servis k zákazníkovi na místo. Příjem a výdej všech servisních zakázek je řešen u stolu u vstupních dveří do servisu.

 

Velkoobchodní prodej Briggs&Stratton, Walterscheid i Gardena funguje bez omezení i nadále.

Objednávky soukromé i profesionální prostřednictvím internetu, e-mailu či telefonu realizujeme standardním způsobem. Výdejní místem je dle charakteru zboží prodejna zahradní, čistící a komunální techniky či prostor příjmu servisu zahradní, čistící a komunální techniky – viz výše.

 

Tel. a e-mail kontakty:

obecně: 416 715 511, info@kisplus.cz

Prodejna zahradní, komunální a čistící techniky: 416 715 522, profistroje@kisplus.cz

Prodej a servis motocyklů: 416 715 524, moto@kisplus.cz

Servis zahradní, čisticí a komunální techniky: 416 715 533, servis@kisplus.cz

Velkoobchodní prodej Briggs&Stratton: 416 715 532, 416 715 534, briggs@kisplus.cz

Velkoobchodní prodej Walterscheid: 416 715 531, walter@kisplus.cz

Velkoobchodní prodej Gardena: 416 715 522, profistroje@kisplus.cz

 

V případě nejasností nás kontaktujte.

 

Posezónní slevy až 15% na vybrané modely sekaček Ferris

Akce se vztahuje na následující modely:

400S

IS 2100Z se záběrem sečení 132 cm

IS 3200Z

 

Více informací: Ing. Michal Janků, tel. 602 471 862,

e-mail michal.janku@kisplus.cz

 

 

 

Nový systém čištění firmy SYS-TECO strojem TORNADO ACS

 

Revoluční systém čištění a odstraňování graffiti bez vysokého tlaku, bez vody a bez chemie firmy SYS-TECO strojem TORNADO ACS.

 

Detailnější informace naleznete v tomto prospektu, nebo nás kontaktujte na telefonu: 602 471 862 či e-mailu: michal.janku@kisplus.cz, kde Vám poskytneme další podrobnosti včetně možnosti předvedení této technologie v praxi.

KIS plus, a.s. hledá :

 

- opravář zahradní, čisticí a komunální techniky

 

- elektrikář /opravář zahradní a čisticí techniky s el.pohonem (nutné osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb.)


Životopis s kontakty zašlete na mail: libor.hanzal@kisplus.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.