Pily, křovinořezy a vyžínače

Nabízíme ucelený sortiment od předních světových výrobců:

Motorové pily pro zemědělství a zahradnictví

Prořezávání stromů, probírka dřevnatých porostů, údržba domu a jeho okolí nebo příprava palivového dřeva - lehké kompaktní pily STIHL jsou vynikajícími pomocníky pro nejširší veřejnost. Jednoduchý provoz a ergonomický tvar jsou přitom zárukou pohodlné práce.

Motorové pily pro lesnictví

Výkonné motorové pily, určené pro profesionální práci, vynikají spolehlivostí, příznivou hmotností a jsou sériově vybaveny prvky pro jednoduchou obsluhu, např. bočním zařízením pro napínání řetězu a systémem lehkého startu. Široká škála jednotlivých typů začíná u lehkých, snadno ovladatelných modelů pro probírku a těžbu menších kubatur a končí extrémně výkonnými modely pro dlouhodobé nasazení v mimořádně silných porostech. Nejvýkonnější model, STIHL 088, je možno po úpravě využít i pro kapování.

Elektrické řetězové pily

Řezání bez spalin a při nízké hladině hluku předurčuje elektrické pily STIHL pro práci v uzavřených prostorech. Nabídka zahrnuje modely pro nejširší použití v oblasti hobby, ale i profesionální stroj.

 

Křovinořezy a vyžínače

Benzínové strunové sekačky, motorové kosy, vyžínače

Benzinové strunové sekačky jinak také motorové kosy najdou využití všude tam, kde je práce se strunovou sekačkou s přívodním kabelem operativně náročná (velké zahrady, špatně přístupné svahy s velkým sklonem a členitým terénem). V naší nabídce naleznete široký výběr za ceny dostupné každému.

Vyžínače a křovinořezy úspěšně pracují tam, kde to pojízdné sekačky a zahradní traktory vzdají. Ať při dokončování nebo vyžínání na domácím pozemku, při prosvětlování zarostlých ploch nebo při obtížné údržbě na strmých svazích - se svými silnými motory a komfortními detaily výbavy jsou to porfesionálové na údržbu, kteří zvládnou všechny požadavky. V našem širokém sortimentu naleznete pro každý úkol to správné nářadí - od lehkých vyžínačů s benzínovým nebo elektrickým pohonem až po mimořádně silné křovinořezy pro profesionální použití v lesnictví. Vyberte si Vaše nářadí podle požadavků z různých výkonových tříd. Vybavte je odpovídajícím řezným nástrojem - a již se můžete pustit do práce.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.