Zavlažování

Zavlažování

Sortiment, který Vám nabízíme se stará o zavlažování a údržbu celé Vaší zahrady nebo trávníku u Vašeho domu. Výrobky Gardena Vám výrazně usnadní tuto namáhavou činnost, která je hlavně v letních měsících velice zapotřebí. U nás naleznete čerpadla, která bodují nejen výkonem a snadnou obsluhou, ale také svým moderním vybavením ve všech oblastech zavlažování, odvodňování a zásobování domácnosti vodou. Nedílnou součástí všech čerpadel jsou také hadice a další příslušenství jako hadicové vozíky, držáky na hadice, zahradní sprchy, postřikovače, zavlažovací tyče a další zavlažovací potřeby, které samozřejmě také naleznete v našem e-shopu. Pokud nevíte jak správně sestavit složité zahradní zavlažování, můžete u nás nakoupit i kompletní zavlažovací systémy Gardena, které Vám ušetří spoustu starostí se zavlažováním Vaší zahrady nebo trávníku.

Výrobce Gardena se však nezaměřuje pouze na zavlažovací techniku, ale nabízí také sortiment nářadí a zahradních pomůcek pro péči o trávník, stromy a keře jako jsou například zahradní květinové lopatky a vidle, sázecí kolíky, hrábě, smetáky, zahradní vozíky, rukavice a spousta dalších užitečných pomůcek. Dále Vám pomůže s obděláváním půdy pomocí svých kultivátorů, ručních i elektrických motyk anebo kypřičů půdy.

Německá firma Gardena využívá u svých výrobků dlouholetých zkušeností na trhu, a proto Vám její zboží nabízí vysoký komfort a nejlepší kvalitu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.