Drtiče, foukače, štěpkovače

Nabízíme ucelený sortiment od předních světových výrobců:

Drtiče

Drtiče zahradního odpadu představují ideální způsob ekologicky nezávadného zpracování zahradního odpadu. Vyřeší Vaše problémy s listím, uvadlými květinami, starým papírem, papírovými kartony, trávou, ale především s větvemi až do průměru 8 cm. Vzniklá drť se výborně hodí k plošnému kompostování nebo ke stromům a keřům pro zabránění vysychání půdy.

Vysavače a foukače

Vysavače a foukače umí vysávat listí, drtit ho na malé kousky anebo ho sfoukat dohromady. Vysávají důkladně a bez větší námahy listí a větší zahradní odpady. Přímé nasávání drtící turbínou zmenší objem listí na cca 10% původního objemu. Hrubý odpad jako např. jedlové šišky nebo větve se dostanou do přední záchytné komory aniž by zablokovaly drtící turbínu. Benzinové vysavače - ideální stroje pro velká prostranství - parková zeleň, aleje... Travní plochy, cesty, parkoviště a sportovní areály, okolí škol, benzinových čerpadel a areály podniků vyžadují celoroční péči. Naše stroje pracují rychle, důkladně, spolehlivě a racionálně. Téměř nic nezůstane ležet. Jsou dobré pro každou zahradu a každý povrch.

Štěpkovače

Vynikajícím pomocníkem zahrádkáře jsou rovněž štěpkovače . Tento systém má nejlepší výsledky při zpracování větví do průměru až 45mm. Prolisovaná rozdrcená hmota má díky drobivé, kyslíkupropustné struktuře lepší vlastnosti pro kvalitní zetlení.

Mobilní motorové štěpkovače se vyznačují četnými přednostmi. Stroje jsou použitelné kdekoliv a dostanete se s nimi na jakoukoliv plochu. Také přeprava je rychlá a jednoduchá, neboť stroje se dají bez námahy naložit do dodávkového vozu, na valník nebo přívěsný vozík. Znamená to obrovský zisk času a komfortu.

Systém nožů provádí při štěpkování tisíce pohybů za minutu a umožňuje také zpracování listí a vlhkého bio-odpadu na malé kousky. Štěpkovače mají tedy široké spektrum použití.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.