Sekačky na trávu

Nabízíme ucelený sortiment sekaček od předních světových výrobců:

Elektrické rotační

Elektrické rotační sekačky představují ideální způsob péče o Váš trávník především všude tam, kde mohou nejvíce vyniknout jejich přednosti. Velmi tichý chod motoru, nízká hmotnost a vysoká ohleduplnost k životnímu prostředí. Elektrické sekačky jistě ocení Ti z Vás, kteří vlastní zatravněný pozemek do 1000 m2 v obytné zástavbě. V případě, že se rozhodnete pro elektrickou sekačku, budete jistě velmi příjemně překvapeni její nízkou hmotností a přitom vysokým výkonem.

Benzínové rotační

Benzínové rotační sekačky si získávají stále větší oblibu, především díky své mobilnosti, nezávislosti na přívodu elektrického proudu a také proto, že mohou být používány z hlediska velikosti plochy téměř neomezeně . Výhodou většiny benzinových motorů je nízká hlučnost, malá spotřeba, vysoký výkon, komfort a velký důraz na ekologický provoz.

Vřetenové sekačky

Vřetenové sekačky jsou snadno ovladatelné ručně vedené sekačky s excelentním střihem.

 

 

Celý sortiment námi prodávaných sekaček na trávu naleznete na našem E-shopu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.