KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Předsezonní servisní akce 2024

banner_servis 956 x 474 px.jpg (473 KB)

 

Předsezonní servis zahradní techniky

Akce platí od 15. 1. 2024 do 29. 2. 2024.

Využijte nyní zimní období pro prohlídku a servis své zahradní techniky, kdy je naše servisní středisko mnohem méně vytížené než v hlavní sezóně.

 

Někteří z Vás již využili servis na podzim v posezonním období, jiní nechávají údržbu svých strojů na poslední chvíli a v dubnu jsou nešťastní, že tráva již roste a technika po dlouhém zimním spánku nepracuje.  V tom čase ale už všechny servisy mají plno a opravy při nejlepší vůli nestíhají.

Předsezonní servis:
  • prohlídka zdarma
  • konkrétní cena opravy
  • sleva až 30%
  • volná kapacita servisu
  • až do konce února

 

Nezapomeňte proto přijít do servisu včas již nyní a využijte naši nabídku na zvýhodněný předsezonní servis. Nabídka platí do konce února.

 

   ZDARMA provedeme základní prohlídku a odzkoušení každého stroje. Až po provedení této prohlídky s Vámi dojednáme rozsah a cenu případné opravy! Nebudete tak platit za zbytečně prováděnou práci či neodůvodnitelné výměny náhradních dílů!

 

Sleva 30% na motorové oleje a olejové filtry motorů BRIGGS & STRATTON

Sleva 15% na servisní práci

Sleva 10% na ostatní náhradní díly

 

Výše uvedené slevy pro předsezonní/posezonní servis zahradní techniky se vztahují na výrobky uvedených značek: AL-KO, STIHL, Viking, STIGA, SECO, GARDENA a na všechny zahradní stroje s motory BRIGGS & STRATTON bez ohledu na značku výrobku.

 

Doprava: V případě potřeby rádi zajistíme dovoz techniky našimi vozidly. Přepravní podmínky budou dohodnuty individuálně.

 

Otevírací doba servisu: pondělí až pátek od 8.00 do 17.00 hod.

Další informace Vám poskytnou přijímací technici servisu na tel. čísle 416 715 533 či e-mailu servis@kisplus.cz

 

Výrobky jiných než výše vyjmenovaných značek mohou být přijaty do posezonního servisu s uplatněním výše uvedených slev jen na základě konkrétní dohody. Hlavním parametrem pro přijetí jiných než výše jmenovaných výrobků či jiných motorů než BRIGGS & STRATTON do našeho servisu bude především dostupnost náhradních dílů k danému konkrétnímu výrobku (u řady výrobků v oboru zahradní techniky na trhu ČR není bohužel distribuce náhradních dílů uspokojivě zajištěna, proto takové výrobky naše firma neprodává a obvykle ani neopravuje).

 

Využijte výhodné nabídky před nadcházející sezónou.

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit