KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

GARDENA - jarní akce

Využijte časově omezenou akci a ulovte si svoji 20% slevu na 18V akumulátorové výrobky GARDENA!

gadenaku.png (175 KB)

 

Sortiment výrobků, na které se sleva vztahuje naleznete níže. Ale POZOR! Tato akce je platná pouze od 18. 4. do 19. 6. 2022

Všechny akumulátorové výrobky 18V ALIANCE POWER FOR ALL:

GARD razitko sleva 20.png (33 KB)

Péče o trávník

Akumulátorové sekačky a vyžínače jsou praktičtí pomocníci, kteří vám pomohou udržovat travnaté plochy krásné celý rok. Přinášejí výhody jako je tichý chod a lehká konstrukce, zároveň vám ale poskytnou stejnou volnost pohybu jako benzínové sekačky. Pořiďte si tyto pomocníky s 20% slevou.

 

 

 

Péče o živé ploty a keře

Akumulátorové nůžky na živý plot (plotostřihy) vám zjednoduší péči o keře, túje a jiné okrasné dřeviny. Aku nůžky po vás nebudou „přivazovat“ na prodlužovací kabel, můžete tak ošetřovat opravdu velké zahrady a sady. Při práci oceníte snadnou ovladatelnost a ergonomii aku nůžek. U více vzrostlých keřů a stromů využijete teleskopické nůžky a vyvětvovací pily. 

 

 

 

Čištení, čerpání vody

Bez vody není na zahradě život a akumulátorové nebo sudové čerpadlo umožní hospodaření s vodou na každé zahradě. I na chatě bez elektriky. Vodu potřebují i aku tlakové myčky, ale i ty využijete v místech bez přívodu elektrické energie a dokonce i vody. Akumulátorovou myčku snadno naložíte do auta a bude pro vás vítaným pomocníkem při čištění zabláceného kola. Pro cyklokrosaře jde o povinnou výbavu. Pokud chcete uklízet, pořiďte si zahradní foukač. Pořádně ho využijete až na podzim, ale pak to bude vítaný pomocník. Je pohodlnější úklid suchého listí foukáním, než ručním hrabáním. Nyní ušetříte 20%, to už stojí za to.

 

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit