KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Akce platí od 1. 12. 2020 do 28. 2. 2021.

banner_servis 956 x 474 px.jpg (473 KB)

Předsezonní servis

ZDARMA provedeme základní prohlídku a odzkoušení každého stroje. Až po provedení této prohlídky s Vámi dojednáme rozsah a cenu případné opravy! Nebudete tak platit za zbytečně prováděnou práci či neodůvodnitelné výměny náhradních dílů!

 

Sleva 30% na motorové oleje a olejové filtry motorů BRIGGS & STRATTON

Sleva 20% na servisní práci

Sleva 10% na ostatní náhradní díly

 

Výše uvedené slevy pro předsezonní servis se vztahují na výrobky uvedených značek: AL-KO, STIHL, Viking, STIGA, Partner, SECO, MTD, AGRIA, ISEKI, ELIET, GARDENA, a na všechny zahradní stroje s motory BRIGGS & STRATTON bez ohledu na značku výrobku.

 

Doprava - v případě potřeby rádi zajistíme dovoz techniky našimi vozidly. Přepravní podmínky budou dohodnuty individuálně.

 

Otevírací doba servisu: pondělí až pátek od 8.00 do 17.00 hod. Od 24. 12. 2020 do 3. 1. 2020 však bude zavřeno.

 

Další informace Vám poskytnou přijímací technici servisu na tel. čísle 416 715 533 či mailu servis@kisplus.cz.

 

Využijte výhodné nabídky před nadcházející sezónou

 

Výrobky jiných než výše vyjmenovaných značek mohou být přijmuty do posezonního servisu s uplatněním výše uvedených slev jen na základě konkrétní dohody. Hlavním parametrem pro přijmutí jiných než výše jmenovaných výrobků či jiných motorů než BRIGGS & STRATTON do našeho servisu bude především dostupnost náhradních dílů k danému konkrétnímu výrobku (u řady výrobků v oboru zahradní techniky na trhu ČR není bohužel distribuce náhradních dílů uspokojivě zajištěna, proto takové výrobky naše firma neprodává a obvykle ani neopravuje).

 

Komentáře

Vložit komentář

Pro tento článek nebyly prozatím vloženy žádné komentáře.