KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Robotická sekačka RMI 632 PC

Skladové číslo: 63090121405
Produktové číslo: STH63090121405
Výrobce: STIHL
Výkonná robotická sekačka pro travní plochy do 5000 m2 s ovládaním přes aplikaci iMOW
Naše cena
71 776,- vč. DPH
59 319,01 bez DPH
není skladem
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 632 PC je rychlá a výkonná robotická sekačka pro sečení trávníků do 5000 m2 navíc s možností ovládání prostřednictvím chytrého telefonu přes aplikaci iMOW. Sekačky řady RMI 632 jsou vybaveny OVLÁDACÍ KONZOLÍ s vestavěným diplejem s možností vyjmutí a ručním ovládáním.

Časová flexibilita nezávislá na počasí a DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňují pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu. V rámci této doby stroj samočinně vyhodnocuje, kdy má být sečení provedeno, aby dosáhl optimálního výsledku. Robustní POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI chrání díky integrovaným čidlům před povětrnostními vlivy a překážkami. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel sklonu automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. RMI 632 PC je určena pro svahy o maximálním sklonu až 45%. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Šířka záběru nože při sečení je 28 cm. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože.

Součástí dodávky: dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a velkokapacnitní Lithium-iontový akumulátor. K instalaci robotické sekačky je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Doporučená plocha
do 5 000 m2
Zařazení dle nasazení
náročný uživatel
Jmenovité napětí
18 V
Nabíjecí systém
automatický
Dokovací stanice
Ano
Hmotnost
14 kg
Max. stoupání
45 %
Nastavení výšky sečení
Ano
Ovládání chytrým telefonem
Ano
Ochrana proti krádeži
Ano
Instalační sada
Ne
Min. výška sečení
20 mm
Max. výška sečení
60 mm
Multifunkční displej
Ano

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit