KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

 

Stihl rok záruky navíc

 

doprava-zdarma-297x297px.jpg

 

stihl podzimní akce

 

 

 

 

 

STIHL - podzimní akce 2022

Benzínové motorové pily STIHL

Benzínová motorová pila je tím nejlepším pomocníkem, pokud máte možnost v blížící zimě zatopit v krbových kamnech, nebo v krbu. Motorová pila vám ušetří mnoho času a umožní pořezat i velký objem dřeva. Výhodou benzínových pil je flexibilita s kterou vám umožní pohybovat se v zahradě, nebo v lese. Pokud tedy jen teoreticky můžete pilu využít i mimo dostupnost elektrické zásuvky, pak by pila benzínová pila STIHL měla být vaší jasnou volbou.  Lehké kompaktní pily STIHL jsou vynikajícími pomocníky nejen pro nejširší veřejnost, ale i pro profesionály.

 

Elektrické motorové pily STIHL

Řezání bez spalin a při nízké hladině hluku předurčuje elektrické pily STIHL pro práci v uzavřených prostorech a v okolí domu, v dosahu elektrické přípojky. Přípravě dřeva do krbových kamen to letos určitě oceníte.

 

Zahradní nůžky STIHL

S benzínovými i elektrickými zahradními nůžkami STIHL se můžete pustit do práce s vědomím, že výsledek Vaší práce bude vypadat profesionálně, ať už se pustíte do lehkých úprav keříků na zahradě, nebo do silného zdřevnatělého živého plotu. Benzínové zahradní nůžky jsou vhodné především pro velké pozemky, komunální sféru a pro profesionální údržbu zeleně a krajinotvorbu. Elektrické zahradní nůžky využijete především okolo svého domu, tam kde máte dostupnou elektrickou zásuvku.

 

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit