KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

 

Stihl rok záruky navíc

 

doprava-zdarma-297x297px.jpg

STIHL - podzimní akce

 

Motorové pily benzínové

Prořezávání stromů, probírka dřevnatých porostů, údržba domu a jeho okolí nebo příprava palivového dřeva - lehké kompaktní pily STIHL jsou vynikajícími pomocníky pro nejširší veřejnost.

 

 

Motorové pily elektrické

Řezání bez spalin a při nízké hladině hluku předurčuje elektrické pily STIHL pro práci v uzavřených prostorech a v okolí domu, v dosahu elektrické přípojky.

 

 

Zahradní nůžky

Se zahradními nůžkami STIHL se můžete pustit do práce s vědomím, že výsledek Vaší práce bude vypadat profesionálně, ať už se pustíte do lehkých úprav keříků na zahradě nebo do silného zdřevnatělého živého plotu. Silné benzinové zahradní nůžky jsou vhodné především pro velké pozemky, komunální sféru a pro profesionální údržbu zeleně a krajinotvorbu.

 

 

Foukače benzínové

Sfoukněte podzimní úklid na jedničku. S nůžkami, foukači, drtiči nebo elektrickými čisticími stroji STIHL bude samotná práce čirá radost a vy si tak budete moci při úklidu vyčistit i hlavu.

 

 

Foukače akumlátorové

Předností benzínových modelů je vysoký výkon a volný pohyb, předností elektrických tichý provoz a velmi snadná obsluha a akumulátorový foukač tyto výhody kombinuje.

 

 

Drtiče a štěpkovače

Benzinové modely zahradních drtičů a štěpkovačů napomáhají efektivnímu úklidu zahrady a jsou ideálními pomocníky pro přípravu kompostu. Praktičtí pomocníci na zahradě výrazně přispějí ke snížení objemu organické hmoty, pro produkci mulčovacího materiálu nebo přípravu materiálu ke kompostování.

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit