KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Gardena Aku čerpadlo pro čistou vodu 2000/2 18VP4A - sada

Skladové číslo: 970508901
Produktové číslo: GAR14600-20
Výrobce: Gardena
Flexibilní a výkonné - akumulátorové čerpadlo pro zahradu a venkovní použití. Při maximálním tlaku 2 bary zvládne vyčerpat až 2 000 l/h do výšky až 20 m. Sada je připravená k okamžitému použití s nabíječkou a akumulátorem 18V POWER FOR ALL.
Naše cena
3 930,- vč. DPH
3 247,93 bez DPH
není skladem
Autorizovaný dealer Gardena

Popis produktu


Flexibilní a výkonné - akumulátorové čerpadlo pro zahradu a venkovní použití

 • Chcete používat čerpadlo někde, kde není elektřina? S ponorným čerpadlem na čistou vodu GARDENA 2000/2 18V P4A můžete čerpat vodu z bodu A do bodu B, ať jste kdekoliv - na zahradě, na lodi nebo kdekoli jinde v nádherné přírodě. Se svými třemi úrovněmi výkonu a dopravní výškou až 20 metrů je čerpadlo extrémně flexibilní a univerzální. Při maximálním tlaku 2 bary zvládne vyčerpat až 2 000 l/h. Na jedno nabití akumulátoru lze z jednoho místa na druhé přečerpat až 1100 litrů vody. Maximální doba provozu je v závislosti na zvoleném režimu 18 až 65 minut. Můžete připojit hadice o průměru 19 milimetrů (3/4”) a 25 milimetrů (1”). Ponorné čerpadlo je také ideální pro distribuci menších objemů, například když je třeba vyměnit vodu v brouzdališti. Po odstranění patky čerpadla můžete vodu vyčerpat téměř dosucha - do minimální výšky zbytkové vody pět milimetrů - a přitom si třeba hrát s dětmi.

 • Na časovači si navolíte, zda má čerpadlo běžet 5, 10 nebo 15 minut. Po uplynutí navolené doby se automaticky vypne. Funkce ochrany proti chodu nasucho AutoStop zajišťuje, aby čerpadlo nikdy neběželo nasucho. Do patky je integrován filtrační systém, který zadržuje nečistoty a brání jim proniknout do čerpadla. Díky všem těmto zabezpečením funguje čerpadlo naprosto spolehlivě a bezpečně - i když se nepoužívá. Bude vám věrně sloužit po mnoho dalších let.

 • GARDENA akumulátorové čerpadlo pro čistou vodu 2000/2 18V P4A se dodává jako sada připravená k okamžitému použití s nabíječkou a akumulátorem 18V POWER FOR ALL. Aliance POWER FOR ALL je jednou z největších aliancí předních světových výrobců akumulátorů různých značek. Akumulátor je kompatibilní s řadou dalších přístrojů pro dům a zahradu – znamená to, že nebudete potřebovat ke každému přístroji další akumulátor. Tím ušetříte peníze a zajistíte si trvalou flexibilitu! Vášeň poháněná značkou GARDENA - zahradní akumulátorové vybavení, které vám poskytuje svobodu při práci.

 • Bezpečný provoz
 • Filtrační systém integrovaný do patky zadržuje nečistoty. To umožňuje trvale hladký chod čerpadla.

 • Silný nebo jemný proud - výběr je na vás
 • Akumulátorové čerpadlo pracuje s maximálním tlakem 2,0 bar. Můžete si vybrat ze tří úrovní výkonu a pomocí regulačního ventilu individuálně upravit množství protékající vody. Maximální čerpací kapacita čerpadla je 2 000 l/h.

 • Pojistka proti chodu nasucho
 • Integrovaná pojistka proti chodu nasucho AutoStop zajišťuje vypnutí čerpadla a zabraňuje jeho poškození v případě, že je v sudu na dešťovou vodu příliš málo vody.
 • Plošné nasávání
 • Po odstranění patky lze zásobník vyprázdnit do velmi malé výšky zbytkové vody, pouhých pěti milimetrů.

 • Funkce časovače
 • Kdo má čas celý den stát vedle čerpadla? Pomocí časovače můžete jednoduše vybrat dobu, po kterou má vaše čerpadlo do sudu běžet (5, 10 nebo 15 minut) a obrátit svou pozornost na další činnosti. Po uplynutí zvoleného času se čerpadlo automaticky vypne.

 • Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené GARDENA.


  V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.


  Naposledy navštívené

  Vrácení zboží

  do 45 dnů

  Doprava zdarma

  nad 3000 Kč

  Autorizovaný

  servis

  compare_arrows Porovnat (0) Zrušit