KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Akumulátorová pila MSA 60 C-B - AK-SYSTEM

Skladové číslo: MA040115804
Produktové číslo: STHMA040115804
Výrobce: STIHL
Lehká, tichá a snadno ovladatelná aku pila; bez akumulátoru a nabíječky
Naše cena
4 690,- vč. DPH
3 876,03 bez DPH
skladem 3 ks
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Zejména pro majitele soukromých domů a zahrad je určen nový, cenově dostupný AK-SYSTEM. Výkonné 36 voltové lithium-iontové akumulátory je možno libovolně používat v kterémkoliv přístroji ze systému AK. Objevte i při volnočasovém zahradničení snadnost a volnost ovládání, příjemně nízkou hmotnost stroje i tichý provoz bez spalin, které přináší energie z akumulátoru. Battery Power. Made by STIHL.


Univerzální akumulátorová pila MSA 60 C-B je vhodná pro soukromou údržbu zahrady a pozemků nebo řemeslné práce . S touto lehkou a praktickou pilou lze řezat větve, stromy a keře, či připravit palivové dříví a vykonávat řezbářské práce. Motorová pila MSA 60 C-B pracuje s akumulátory systému AK a je tak tichá, že ji můžete používat bez ochrany sluchu i v místech citlivých na hluk, například v obytných oblastech či uzavřených místnostech.


Standardní řezná souprava s pilovým řetězem 1/4" P Picco Micro 3 (PM3) a vodící lištou STIHL Rollomatic E Mini zajišťují spolehlivé provedení čistých a hladkých řezů. S plynule nastavitelnou rychlostí, čímž je usnadněna regulace výkonu.


Měkká rukojeť zajistí dobré držení, větší pohodlí a zvýší ergonomii při práci. Pila je vybavená systémem rychloupínání řetězu (B) pro snadné a bezpečné napínání řetězu, aniž by bylo nutné použít nářadí. Přídavná brzda řetězu QuickStop Super zvyšuje bezpečnost okamžitým zastavením řetězu, jakmile uvolníte rukojeť. Průhledná olejová nádrž navíc umožňuje neustále sledovat hladinu oleje.


Při přepravě nebo skladování můžete akumulátor uzamknout v mezipoloze, díky čemuž se baterie pevně zafixuje ve stroji, aniž by se uzavřely kontakty pro průchod proudu.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Doporučené využití
Hobby pily
Pohon/ motor
akumulátorový
Jmenovité napětí
36 V
Akumulátor v sadě
Ne
Hmotnost (bez akumulátoru, s řetězem a lištou)
2.9 kg
Nabíječka v sadě
Ne
Systém aku/ kompatibilita
STIHL AK-SYSTEM
Řezná délka lišty
30 cm
Rozteč řetězu
1/4" P palec

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit