KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

SWARDMAN Vřetenová sekačka Electra 45, komplet / Červená

Skladové číslo: 250ZSE00061
Produktové číslo: SW250ZSE00061
Výrobce: SWARDMAN
Aku vřetenová sekačka s pojezdem. Záběr 45 cm s 10nožovým vřetenem. 7x nižší náklady oproti benzínu. Extrémně tichý chod. Moderní LiFePO4 akumulátor na jedno nabití dokáže posekat plochu až 1400 m2 trávníku.
Naše cena
69 830,- vč. DPH
57 710,74 bez DPH
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer SWARDMAN

Popis produktu

Swardman Electra 45

Základem každého krásného trávníku je kvalitní sekání. Na rozdíl od rotačních sekaček, vřetenové sekačky trávník střihají jako nůžky. Díky preciznímu střihu je trávník hustý, zdravý, stále zelený a odpařuje se z něj méně vody. Akumulátorová vřetenová sekačka Swardman Electra je první zahradní sekačkou na světě poháněnou dvěma nezávislými elektromotory. Electra je zároveň nejtišší sekačkou na trávu na světě. Její hlučnost je přibližně 5x nižší, než u běžných rotačních sekaček, takže kromě vás z ní budou mít radost i vaši sousedé.Swardman Electra 45 , kompletní sestava

Příslušenství : obsah kompletu

 • 250 PMO00139 Kazeta vřeteno 45 B10 2020 4mm aku ( 120 střihů na jeden metr )
 • 250 PLA00123 koš 45/3020, 250 PMO00002 válec přední hladký 45, 250 PMO00050 stěrka zadního válce 45, 250 PMO00133 transportní kolečka s rozpěrou 45, 250 PMO00133 řidítka sestava

 • Electra v sobě snoubí nejnovější technologie a ohleduplnost k životnímu prostředí.
 • Díky absenci spalovacího motoru, minimálnímu podílu plastových dílů, výhradně kovových pohyblivých částí a poctivé konstrukci jsou výhodou Electry také minimální nároky na servis.

 • Swardman Electra Standard je osazena LiFePO4 akumulátorem
 • Swardman Electra má již ve své základní konfiguraci moderní LiFePO4 akumulátor. Jedná se o lithium-železo-fosfátový akumulátor s označením Extra. Electru dokáže pohánět na více než 1400 m2 trávníku. Kromě větších zahrad je vhodný také pro častější sekání a větší regenerační zásahy.

 • Nejdokonalejší střih trávy na trhu
 • Vřetenové sekačky na rozdíl od rotačních nebo robotických trávu nesekají, ale stříhají. S tímto principem přišel už starší benzínový bratr Electry, Edwin. Cílem při jeho vývoji bylo vytvořit nejlepší vřetenovou sekačku na světě s dokonalým střihem na principu nůžek pro nízce střižené neboli anglické trávníky. Po třech letech přišel inovovaný model Edwin 2.0 a Electra vychází právě z něj. Změnil se a zjednodušil se ale systém pohonu a řízení.

 • Snadné ovládání bez kabelů
 • Electra byla zkonstruována pro svobodu pohybu bez kabelů a s důrazem na snadnou a intuitivní manipulaci. Obsluhu bez problémů zvládne i subtilnější osoba. Celý stroj se startuje i pohodlně ovládá pomocí tlačítek na řídítkách a dvou elektronicky snímaných pák pro pojezd a sečení. Rychlost je možné snadno přizpůsobit tlačítky na řídicím panelu. Jako jediná ručně vedená sekačka na světě má Electra i zpátečku, což usnadňuje manévrování při obrátkách nebo například při parkování stroje. Pro pokročilé trávníkáře jsme připravili speciální režim - regenerační mód, který umožňuje jízdu v minimální rychlosti při maximálních otáčkách vřetene. To je ideální pro vertikutaci a zejména vyčesávání travní plsti.

 • Multifunkčnost 5 v 1 – stříhá, vertikutuje, vyčesává a zapravuje písek
 • Stejně jako benzínový Edwin, i Electra se může pochlubit systémem výměnných kazet 5 v 1. Vyberte si z pěti-, šesti- nebo 10nožových žacích vřeten, nebo regeneračních kazet. Sekačku s nimi snadno přeměníte během 2 minut na vertikutátor, vyčesávač, groomer nebo rotační kartáč na zapravování písku. Díky tomu je univerzálním strojem umožňujícím kompletní péči o anglický trávník. Navíc Vám ušetří nemalé výdaje za služby zahradnických firem a dopřejete vašemu pažitu tu nejlepší péči.

 • Individuální sestavení na míru
 • Sekání trávy je především radost, a proto Vám Swardman nabízí možnost individuálního sestavení sekačky, přesně podle vašich potřeb. Můžete si tak vybrat až z 200 barevných odstínů, řídítka můžete mít vyrobena z luxusní kůže, která zdobí volanty vozů Porsche nebo si můžete přidat držák na pití a mobilní telefon.

 • Snadná údržba. Nízké provozní náklady.
 • Díky sekačkám Swardman je vybudování anglického trávníku a jeho údržba hračka. Stejně snadná je i údržba našich sekaček. Po sekání jednoduše sekačku očistěte smetáčkem od trávních stébel. Pro udržení precizního střihu stačí vřeteno a spodní nůž nabrousit jednou ročně.

 • Pruhovaný efekt.
 • Sekačky Swardman nemají kolečka, ale pohybují se po dvou válcích. To zajišťuje typický pruhovaný efekt anglického trávníku beze stop po kolečkách. Díky válcům sekačka skvěle kopíruje nerovnosti trávníku a zamezuje tak jeho skalpování. Manipulace se sekačkou je snadná a rychlá.

 • Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené SWARDMAN.


  V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.


  Naposledy navštívené

  Vrácení zboží

  do 45 dnů

  Doprava zdarma

  nad 3000 Kč

  Autorizovaný

  servis

  compare_arrows Porovnat (0) Zrušit