KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Gardena Akumulátorové čerpadlo do sudu 2000/2 18V- sada

Skladové číslo: 970511001
Produktové číslo: GAR14602-20
Výrobce: Gardena
Flexibilní a výkonné - akumulátorové čerpadlo do sudu s dešťovou vodou 2000/2 18V P4A v sadě připravené k okamžitému použití je dodáváno s 18V lithium-iontovým akumulátorem a nabíječkou z Aliance POWER FOR ALL.
Naše cena
4 590,- vč. DPH
3 793,39 bez DPH
skladem 2 ks
Autorizovaný dealer Gardena

Popis produktu


Zahradní čerpadlo lze samozřejmě použít nejen v sudech s dešťovou vodou, ale také pro všechny ostatní čerpací úkoly.

 • Čerpadlo do sudu vyčerpá až 2 000 litrů za hodinu a vytvoří maximální tlak 2,0 bar. Pomocí regulačního ventilu lze podle potřeby upravit průtok vody čerpadlem - možné je i kapkové zavlažování. Časovač umožňuje zvolit, jak dlouho má čerpadlo běžet. Poté se čerpadlo automaticky vypne. A co když už je sud prázdný? Žádný problém: funkce chodu nasucho chrání čerpadlo před poškozením. Integrovaný je také předfiltr, který zachytává nečistoty. Lze jej snadno vyjmout a vyčistit. Těleso čerpadla je pevné a odolné, stejně jako všechny ostatní součásti čerpadla do sudu. To je důvod, proč při registraci vašeho nákupu online nabízíme pětiletou záruku.

 • Zavlažování zahrady měkkou dešťovou vodou nejen šetří peníze, ale je to také nejlepší možná volba pro rostliny i životní prostředí. Ale kdo se má pořád vláčet s konvemi? Nemusíte! S GARDENA akumulátorovým čerpadlem do sudu 2000/2 18V P4A nepotřebujete na zavlažování ani sílu ani čas, protože čerpá vodu přímo ze sudu - i na místech bez elektrické přípojky.

 • Pokud zkombinujete čerpadlo s GARDENA postřikovačem, zavlažovací sprchou nebo zavlažovačem GARDENA, jako je například čtyřhranný zavlažovač AquaZoom, získají vaše keře, květiny a trávník přesně tu jemnou sprchu, ve které se jim daří. Hliníkovou teleskopickou trubku čerpadla lze nastavit na výšku sudu na dešťovou vodu.

 • GARDENA akumulátorové čerpadlo na dešťovou vodu 2000/2 se dodává jako sada připravená k okamžitému použití s nabíječkou a akumulátorem 18V POWER FOR ALL s dobou chodu 18 až 65 minut - v závislosti na zvoleném režimu. Aliance POWER FOR ALL je jednou z největších aliancí předních světových výrobců akumulátorů různých značek. Akumulátor je kompatibilní s řadou dalších přístrojů pro dům a zahradu – znamená to, že nebudete potřebovat ke každému přístroji další akumulátor. Tím ušetříte peníze a zajistíte si trvalou flexibilitu! Vášeň poháněná značkou GARDENA - zahradní akumulátorové vybavení, které vám poskytuje svobodu při práci.

 • Silný nebo jemný proud - výběr je na vás
 • Akumulátorové čerpadlo pracuje s maximálním tlakem 2,0 bar. Můžete si vybrat ze tří úrovní výkonu a pomocí regulačního ventilu individuálně upravit množství protékající vody. Maximální čerpací kapacita čerpadla je 2 000 l/h.

 • Pojistka proti chodu nasucho
 • Integrovaná pojistka proti chodu nasucho AutoStop zajišťuje vypnutí čerpadla a zabraňuje jeho poškození v případě, že je v sudu na dešťovou vodu příliš málo vody.
 • Filtrační systém integrovaný do patky zachytáva nečistoty. Je zárukou trvale hladkého chodu čerpadla.

 • Funkce časovače
 • Kdo má čas celý den stát vedle čerpadla? Pomocí časovače můžete jednoduše vybrat dobu, po kterou má vaše čerpadlo do sudu běžet (5, 10 nebo 15 minut) a obrátit svou pozornost na další činnosti. Po uplynutí zvoleného času se čerpadlo automaticky vypne.

 • Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené GARDENA.


  V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.


  Specifikace
  Max. pracovní tlak
  2 bar
  Pohon/ motor
  akumulátorový
  Jmenovité napětí
  18 V
  Doba provozu akumulátoru ( min )
  65 min
  Max. průtok
  2000 l/hod
  Akumulátor v sadě
  Ano
  Max. výtlak
  20 m
  Nabíječka v sadě
  Ano
  Hmotnost
  2.5 kg
  Max. hloubka ponoru
  1.8 m
  Automatická funkce
  Pojistka chodu na sucho
  Připojovací závit [mm]
  33 mm
  Připojovací závit [palce]
  G 1" palce
  Připojovací kabel/délka
  2 m
  Max. teplota média (stupeň celsia )
  35 °C
  Třída ochrany
  čerp. IP X8 - aku IP X4
  Eco provoz
  Ne

  Naposledy navštívené

  Vrácení zboží

  do 45 dnů

  Doprava zdarma

  nad 3000 Kč

  Autorizovaný

  servis

  compare_arrows Porovnat (0) Zrušit