KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Akumulátorový vysavač SEA 20 SET (AS2+AL1) - AS-SYSTEM

Skladové číslo: SA030117315
Produktové číslo: STHSA030117315
Výrobce: STIHL
Akumulátorový ruční vysavač v sadě s akumulátorem AS2 a standardní nabíječkou AL pro snadný úklid.
Naše cena
3 390,- vč. DPH
2 801,65 bez DPH
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

S akumulátorovým ručním vysavačem SEA 20 snadno a rychle vyčistíte malé plochy okolo domu. Díky své velikosti, praktickému tvaru a výkonu 10 V s vysavačem uklidíte bez problému celé auto nebo menší plochy v domě. Pokud ještě nemáte svůj akumulátor ze STIHL AS-Systému, využijte výhodného nákupu vysavače v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL 1.


Měkká rukojeť

Umožňuje snadné uchopení vysavače a pohodlné ovládání startovacího tlačítka pravou i levou rukou. Pružná zpětná klapka za sací hubicí spolehlivě udržuje nasáté nečistoty ve sběrné nádobě, takže nehrozí jejich vypadnutí. Sběrnou nádobu lze snadno vyjmout a vyčistit v jediném kroku. Vysavač vás přesvědčí také svým dvoustupňovým filtračním systémem, který dosahuje velmi dobrého filtračního výkonu. Filtr lze snadno vyčistit a opětovně použít.


Praktické příslušenství

Ruční vysavač STIHL SEA 20 v sadě s akumulátorem AS 2 a standardní nabíječkou AL 1 se dodává s bohatým a praktickým příslušenstvím, a to se štěrbinovou hubicí, hubicí na hrubé nečistoty, sací hadicí, prodlužovací trubicí a papírovým filtrem. Vysavač můžete uložit do dodávaného úložného vaku se závěsným poutkem, abyste jej mohli bez problému uschovat.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit