KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Tornado ACS

Bezpečné a ekologické odstraňování graffiti a čištění všech povrchů bez vysokého tlaku, bez vody a bez chemie. Bez jakéhokoli poškození.

Čistící systém TORNADO ACS je výrobkem německé firmy Systeco s provozem neznečišťujícím okolni prostředí.

Tento systém pracuje na principu otryskávání nečistot z povrchu s možností volby typu čistícího materíálu podle typu čištěného podkladu. Technologie s minimální spotřebou abrazivního materiálu pracuje šetrně k životnímu prostředí. Při využití podtlaku funguje zařízení v uzavřeném pracovním cyklu. Použité abrazivo tak může být použito vícekrát prakticky beze ztrát. Jde tedy o systém, se kterým může obsluha bez problémů pracovat i v interiérech, jelikož nehrozí žádné nežádoucí znečištění okolí a nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Čisticí zařízení je přitom připraveno k použití během několika minut.
Tornado.png (3.46 MB)

Princip funkce TORNADO ACS:

tornado-sch.jpg (133 KB)
Po zapnutí přístroje hlavice(6) v důsledku podtlaku přilne k povrchu(8). Zavedením trysky(7) do tryskového krytu(hlavice - 6) se pracovní cyklus uzavře. Ze spodního skladovacího kontejneru(1) se granulát(2) pomocí gravitace dostává přes dávkovací zařízení(3) do proudu vzduchu(4). Tím je granulát (2)pomocí podtlaku pružnou sací hadicí(5) veden k tryskovému krytu(6). Pomocí trysky(7) je granulát usměrnen na povrch, který má být vyčištěn(8). Pohybem trysky(7) je povrch(8) vyčištěn rychle a bez prachu, vrstvené nebo zdrsněné. Proces čištení může být sledován přes tři pozorovací okénka(9) a tak je možné ho optimálně kontrolovat. Poté, co granule dopaly na čištěný povrch, jsou okamžitě spolu s odstraněnými částicemi nečistot odsávány sací hadici(10) do horní části přístroje. Zde budou cyklónovým principem odděleny nečistoty od granulátu. Částice nečistot jsou zachycovány ve filtru jemného prachu(11) a granule spadnou do střední nádoby. Hrubé nečistoty zůstávají zachyceny na sítu(13). Chcete-li granulát znovu použít, stačí otevřít klapku(12), a granule opět vstupují do skladovacího kontejneru(1). Pracovní proces může začít znovu.

Zaujal vás tento přístroj na podtlakové čištění povrchů?

Napište nám, nebo můžete hned zatalefonovat na číslo 602 471 862.

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit