KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

MOTO GUZZI V85

Modely Moto Guzzi V85 TT a V85 TT TRAVEL zle těžko popsat jinak. Tyto motocykly s motorem splňujícím normu Euro 5 nabízejí vyšší točivý moment v nízkých a středních otáčkách, což znamená výkon silnější a vzrušující než kdy dřív.
S pěti jízdními režimy si i nejzkušenější jezdci najdou to, co jim rozbuší srdce. Co se týče vzhledu, jsou k dispozici úžasná bezdušová kola a nová grafika, která zdůrazňuje každou křivku motocyklu. Navíc si nemůžeš nevšimnout, jak působivě budeš vypadat, projížděje kolem ostatních lidí. Už se těšíš, až si nasadíš helmu, přiznej se! 

 

MOTO GUZZI
V85 TT

 

cena od 269 900 Kč

MOTO GUZZI
V85 TT TRAVEL

 

cena od 309 900 Kč

MOTO GUZZI

 

 

 

Limitovaná série 1946 kusů Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore byla vytvořena jako oslava spolupráce mezi Moto Guzzi a Reggimento Corazzieri, slavnou čestnou stráží italského prezidenta.

Moto Guzzi V85 TT Guardia d'Onore vyniká svým lesklým černým lakem a bílou grafikou, která dodává vzhledu předního blatníku, nádrže, bočních panelů a rozsáhlého čelního skla Touring. Kromě toho je standardně vybaven středovým stojanem, motorovými tyčemi a přídavnými LED reflektory. Tento jedinečný model připomíná historické partnerství a umožňuje vám zažít stejně legendární jízdy jako kdysi. 

 

MOTO GUZZI
V85 TT EVOCATIVE GRAPHICS

 

cena od 279 900 Kč

Moto Guzzi V85 TT Guardia d'onore

MOTO GUZZI
V85 TT GUARDIA d'Onore

 

cena od 315 900 Kč

MOTO GUZZI

 

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit