KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Nová Vespa tě čeká

 

Vespa Voucher

 

 

Začni sezónu ve stylu VESPA!

Brzy přijde jaro a s ním i začátek nové sezóny, na kterou jsme celou zimu tak netrpělivě čekali. Konec městských kolon a problémů s parkováním. Na Vespě se můžeš projet po okolí a objevovat nová krásná místa, která jsi doposud neznal/a.
Vyraz na výlet do přírody a užij si krásnou jarní přírodu na plné pecky. Projížděj se ulicemi města a užívej si svobodu, kterou ti Vespa nabízí.

 

Nastartuj jaro ve stylu Vespa s poukazem na příslušenství i módní doplňky v hodnotě 10 000 Kč

 

Tvůj STYL VESPA

Příslušenství a módní doplňky značky Vespa jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou vlastní individualitu i styl. Kromě standardního výběru barev skútru Vespa, je zde celá řada možností, jak si přizpůsobit svůj skútr podle svého vkusu. Můžeš si vybrat z mnoha barevných kombinací, značkových příslušenství a doplňků, jako je například top case, přední a zadní nosič, plexi nebo speciální zrcátka.
vespspr1.jpg (36 KB)

 

 

vespspr2.jpg (77 KB)
Všechny tyto doplňky jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu a styl a jsou navrženy tak, aby perfektně zapadaly do celkového designu skútru Vespa. Pokud si zakoupíš skútr Vespa, získáš nejen skvělý dopravní prostředek, ale i možnost vytvořit si svůj vlastní jedinečný styl, který bude vyzdvihovat tvoji osobnost a individualitu.

 

 

Platnost kampaně: od 7. března do 7. května 2023

Akce platí na skladové modely Primavera 125 a Sprint 125 do 7. 5. 2023

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit