KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Gardena Průtokoměr AquaCount

Skladové číslo: 970545901
Produktové číslo: GAR18350-20
Výrobce: Gardena
Skvělým pomocníkem při zavlažování zahrady přesně dávkovaným objemem vody. Pro kontrolu spotřeby vody, měření jejího množství a dávkování vody podle potřeby.
Naše cena
740,- vč. DPH
611,57 bez DPH
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer Gardena

Popis produktu

Průtokoměr AquaCount

Čtyři funkce, snadno volitelné zmáčknutím tlačítka: spotřeba vody za den, za sezónu, za zalévací cyklus a aktuální průtok vody (litr/min.). Pro připojení na vodovodní kohoutek nebo na rychlospojku, snadné nasazení. Baterie je součástí balení.


Skvělým pomocníkem při zavlažování zahrady, a to jak pro měření vlastní spotřeby vody, tak pro úsporu vody udržitelným způsobem. Díky přiložené baterii je průtokoměr okamžitě připraven k použití. Lze jej připojit buď na vodovodní kohoutek nebo přímo na konec hadice v horizontální nebo vertikální poloze. Velký otočný displej, který je snadno čitelný v jakékoliv poloze, má pro vás připraveny 4 funkce s užitečnými informacemi o hospodaření s vodou. U funkcí 1 a 2 celková spotřeba vody, např. za den a za sezónu, lze zobrazit jednotlivě. Funkce 3 ukazuje přesnou spotřebu vody na jeden zavlažovací proces a funkce 4 vám dává přehled o průtoku v litrech nebo galonech za minutu. Průtokoměr AquaCount se snadno čistí, je UV-stálý a mrazuvzdorný. Tato odolnost umožňuje jeho celoroční používání na zahradě. Vysoká kvalita produktů je podporována 5letou zárukou výrobce GARDENA. AquaCount: zavlažování zahrad s odměřenou péčí.


Jedno tlačítko pro všechny funkce
 • Všechny 4 funkce průtokoměru se ovládají pouze jedním tlačítkem.
 • Funkce 1 a 2 lze použít k individuálnímu zobrazení celkové spotřeby vody, např. za den nebo za sezónu. Funkce 3 poskytuje informace o přesné spotřebě vody na proces zavlažování a funkce 4 zobrazuje průtok v litrech nebo galonech za minutu. Na otočném displeji lze pohodlně odečítat hodnoty z jakékoliv pozice.

 • Montáž bez použití nářadí
 • Průtokoměr AquaCount je připraven k okamžitému použití díky přiložené baterii (knoflíkový článek); snadno se čistí. Je vhodný pro všechna zahradní zavlažovací zařízení (kromě kapkové závlahy).
 • Průtokoměr je obzvláště kvalitní. Je pevný, mrazuvzdorný a UV stabilní.

 • Univerzální a pohodlné používání
 • Průtokoměr AquaCount lze připojit k vodovodnímu kohoutku nebo přímo na konec hadice a lze jej instalovat vodorovně nebo svisle.
 • Na otočném displeji lze pohodlně odečíst údaje z jakékoliv pozice.

 • V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.

  Naposledy navštívené

  Vrácení zboží

  do 45 dnů

  Doprava zdarma

  nad 3000 Kč

  Autorizovaný

  servis

  compare_arrows Porovnat (0) Zrušit