KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Robotická sekačka RMI 422

Skladové číslo: 63010121403
Produktové číslo: STH63010121403
Výrobce: STIHL
Kompaktní robotická sekačka s mulčováním pro trávníky do 800 m2
Naše cena
27 810,- vč. DPH
22 983,47 bez DPH
není skladem
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 422 je výkonná robotická plně automatická sekačka určená pro sečení trávníku do 800 m2. Kapacita akumulátoru 42 Wh, šířka záběru při sečení 20 cm, hmotnost 9 kg.

POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI s integrovanými čidly mění směr jízdy při kontaktu s objektem. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. Stroj se vypořádá s MAXIMÁLNÍM SKLONEM SVAHU do 35%. DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňuje pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu a v rámci těchto aktivních dob stroj sám vyhodnocuje, kdy provádět sečení, aby dosáhl optimálního výsledku. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože.

Součástí dodávky je dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a Lithium-iontový akumulátor. K instalaci robotické sekačky je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).Před nákupem tohoto produktu doporučujeme konzultaci s odborným specialistou iMOW Partner. Ověřte si, zda je zvolený model robotické sekačky vhodný pro vaše podmínky. Volba nevhodného modelu nemůže být uznána jako důvod případné reklamace. Pro správnou funkci robotické sekačky je nezbytná instalace dle návodu k použití. S žádostí o instalaci nebo konzultaci se můžete obrátit na kteréhokoliv odborného specialistu iMOW Partner. Seznam iMOW partnerů je k dispozici na https://www.stihl.cz/cs/sluzby-a-akce/sluzby-specializovaneho-prodejce/imow-servis.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Doporučená plocha
do 800 m2
Zařazení dle nasazení
náročný uživatel
Jmenovité napětí
18 V
Nabíjecí systém
automatický
Dokovací stanice
Ano
Hmotnost
9 kg
Max. stoupání
35 %
Nastavení výšky sečení
Ano
Ovládání chytrým telefonem
Ne
Ochrana proti krádeži
Ano
Instalační sada
Ne
Min. výška sečení
20 mm
Max. výška sečení
60 mm
Multifunkční displej
Ano

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit