KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Robotická sekačka RMI 422 P

Skladové číslo: 63010121407
Produktové číslo: STH63010121407
Výrobce: STIHL
Robotická mulčovací sekačka s vyšším výkonem pro trávníky do 1500m2
Naše cena
36 160,- vč. DPH
29 884,30 bez DPH
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 422 P je výkonná robotická plně automatická sekačka určená pro sečení trávníku do 1500 m2.

POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI s integrovanými čidly mění směr jízdy při kontaktu s objektem. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. Stroj se vypořádá s MAXIMÁLNÍM SKLONEM SVAHU do 40%. DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňuje pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu a v rámci těchto aktivních dob stroj sám vyhodnocuje, kdy provádět sečení, aby dosáhl optimálního výsledku. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože.

Součástí dodávky je dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a Lithium-iontový akumulátor. K instalaci je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Doporučená plocha
do 1 500 m2
Zařazení dle nasazení
náročný uživatel
Jmenovité napětí
18 V
Nabíjecí systém
automatický
Dokovací stanice
Ano
Hmotnost
9 kg
Max. stoupání
40 %
Nastavení výšky sečení
Ano
Ovládání chytrým telefonem
Ne
Ochrana proti krádeži
Ano
Instalační sada
Ne
Min. výška sečení
20 mm
Max. výška sečení
60 mm
Multifunkční displej
Ano

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit