KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Robotická sekačka RMI 422 PC

Skladové číslo: 63010111468
Produktové číslo: STH63010111468
Výrobce: STIHL
Robotická sekačka pro trávníky do 1700m2 s možností ovládaní přes aplikaci iMOW
Naše cena
41 720,- vč. DPH
34 479,34 bez DPH
není skladem
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Robotické sekačky iMOW od STIHLU nabízejí elegantní řešení pro všechny, kdo chtějí mít perfektně udržovaný trávník bez sebemenší námahy. Model RMI 422 PC je chytrá, výkonná a plně automatická robotická sekačka pro sečení trávníků do 1700 m2, navíc s funkcí ovládání prostřednictvím chytrého telefonu přes aplikaci iMOW. Kapacita akumulátoru 83 Wh, šířka záběru 20 cm, hmotnost 10 Kg.

Časová flexibilita nezávislá na počasí a DYNAMICKÝ VYŽÍNACÍ PLÁN umožňují pro každý den zadat časové okno, v němž bude robotická sekačka v provozu. V rámci této doby stroj samočinně vyhodnocuje, kdy má být sečení provedeno, aby dosáhl optimálního výsledku. Robustní POHYBLIVÁ KAPOTA SE SNÍMAČI chrání díky integrovaným čidlům před povětrnostními vlivy a překážkami. Funkce ADAPTIVE SLOPE SPEED pomocí čidel sklonu automaticky přizpůsobuje rychlost ve výškově členitém terénu. RMI 422 PC je určena pro svahy o maximálním sklonu až 40%. MULČOVACÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ s odolným nožem zajišťuje kvalitu sečení i při hustějším porostu. Směr otáčení nože se automaticky mění při každém zastavení nože, což způsobuje rovnoměrné oboustranné opotřebení nože.

Součástí dodávky je dokovací stanice, 4 kolíky, pravítko iMOW a Lithium-iontový akumulátor.K instalaci robotické sekačky je zapotřebí dokoupit instalační sadu (omezovací drát vč. upevňovacích kolíků a el. konektorů).Před nákupem tohoto produktu doporučujeme konzultaci s odborným specialistou iMOW Partner. Ověřte si, zda je zvolený model robotické sekačky vhodný pro vaše podmínky. Volba nevhodného modelu nemůže být uznána jako důvod případné reklamace. Pro správnou funkci robotické sekačky je nezbytná instalace dle návodu k použití. S žádostí o instalaci nebo konzultaci se můžete obrátit na kteréhokoliv odborného specialistu iMOW Partner. Seznam iMOW partnerů je k dispozici na https://www.stihl.cz/cs/sluzby-a-akce/sluzby-specializovaneho-prodejce/imow-servis.
Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Doporučená plocha
do 1700 m2
Zařazení dle nasazení
náročný uživatel
Jmenovité napětí
18 V
Nabíjecí systém
automatický
Dokovací stanice
Ano
Hmotnost
10 kg
Max. stoupání
40 %
Nastavení výšky sečení
Ano
Ovládání chytrým telefonem
Ano
Ochrana proti krádeži
Ano
Instalační sada
Ne
Min. výška sečení
20 mm
Max. výška sečení
60 mm
Multifunkční displej
Ano

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit