KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

SECO Shrnovací radlice 120 cm s gum. břitem a ovládáním z místa řidiče

Skladové číslo: SR120n
Produktové číslo: SECSR120n
Výrobce: SECO
Přichycena na přední univerzální závěs v přední části žacího traktoru. Lze použít za všechny typy traktorů Starjet a Crossjet.
Naše cena
11 000,- vč. DPH
9 090,91 bez DPH
skladem 2 ks
Autorizovaný dealer SECO

Popis produktu

Seco GROUP Shrnovací radlice 120 cm s gum. břitem a ovládáním z místa řidiče

Shrnovací radlice je jedním ze široké řady zimního příslušenství. Především pro Vaši bezpečnost ale i pro ochranu Vašeho vybavení zahrady je radlice odpružená a proto se po nárazu do cizí překážky jednoduše sklopí a cizí předmět nepoškodí. Při shrnovaní můžete využít čelní polohy shrnování nebo radlici natočit vlevo nebo vpravo a tak sníh shrnout například s chodníku na komunikaci. Zvedání i naklápění je jednoduše ovládáno pomocí páky z místa obsluhy. V základní výbavě je radlice vybavena kovovým břitem. Shrnovací výšku si můžete nastavit pomocí nastavitelných plazů. Do horských poloh doporučujeme dokoupit sněhové řetězy a přídavné závaží, které pověsíte místo sběrného koše a tím zvětšíte zatížení hnané nápravy. Pří výběru typu stroje potom zvažte nákup dražšího, ale výkonnějšího provedení s uzávěrkou diferenciálu.


Shrnovací radlice SR 150 je přichycena na přední univerzální závěs v přední části žacího traktoru. Při použití tohoto typu shrnovací radlice nemusíte ze stroje odejmout žací ústrojí. Tento typ shrnovací radlice doporučujeme zákazníkům, kteří uvažují o dokoupení i jiného příslušenství na přední univerzální závěs. Univerzální závěs zakoupíte tedy pouze jednou a potom jej používáte pro přichycení veškerého předního příslušenství (shrnovací radlice, sněhová fréza, zametací kartáč, vertikutátor, ...)
Lze použít za všechny typy traktorů Starjet a Crossjet.
Specifikace
Pracovní šířka [ cm ]
120 cm

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit