KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Gardena Smart zásuvka na dálkové ovládání (univerzální zásuvka)

Skladové číslo: 967896101
Produktové číslo: GAR19095-26
Výrobce: Gardena
Přepínatelný venkovní adaptér pro připojení různých požadovaných elektrických zařízení ke GARDENA smart systému (např. osvětlení, vodní prvky, čerpadla, světelné řetězy). Vhodná pro všechny druhy smart sad.
Naše cena
1 720,- vč. DPH
1 421,49 bez DPH
skladem 2 ks
Autorizovaný dealer Gardena

Popis produktu

Smart zásuvka značky GARDENA na dálkové ovládání je jednoduchým řešením pro integraci světelných a elektrických zařízení do GARDENA SMART systému. Tento adaptér je řízen aplikací podle nastaveného času či funkce timer, například pro osvětlení zahrady, chod fontánky či jezírkového čerpadla.


Maximální přepínatelné zatížení 3680 Watt. Automatické zapínání/vypínání na základě individuální konfigurace. Dvoukolíkové kompletní vypnutí, celoroční použití do teploty -20°C. Aplikace je volně ke stažení online, nutná je pouze registrace a nastavení uživatelského účtu u společnosti GARDENA nebo u skupiny společností Husqvarna Group. Aplikace je dostupná pro smartphony, tablety a web. Požadavky: Wi-Fi router a připojení na internet, smartphone, tablet nebo pc.


Smart zásuvka na dálkové ovládání je odolná vůči stříkající vodě dle ochranné třídy IP 44 a je tak vhodná pro venkovní použití.V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.


Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit