KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Tlakový čistič RE 110 PLUS

Skladové číslo: 49500114533
Produktové číslo: STH49500114533
Výrobce: STIHL
Robustní vysokotlaký čistič s komfortní výbavou. Vysokotlaká hadice dlouhá 8 m s rychlospojkou. S hadicovým bubnem.
Naše cena
8 730,- vč. DPH
7 214,88 bez DPH
není skladem
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Pro vysokotlaké čističe od STIHLu je odstranění i vytrvalé nečistoty záležitostí pár chvil. Robustní technika a komfortní výbava dělá z čistění téměř zábavu. V průmyslovém podniku nebo okolo domu: od příručního kompaktního přístroje až po mimořádně silný profesionální model má STIHL pro jakékoli použití to správné nářadí. A v rozsáhlém programu speciálního příslušenství STIHL naleznete inteligentní řešení i pro neobvyklé čistící úkoly.
Modely kompaktní třídy jsou ideální pro úklidové práce okolo domu a na zahradě, jako je čištění zahradního nábytku, terasy, schodů, cestiček. Stroje jsou jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu. S možností dokoupení volitelného příslušenství.


Robustní vysokotlaký čistič s asynchronním motorem bez kartáčků, vysoce kvalitním hliníkovým čerpadlem a PLUS výbavou, pokud jde o komfort. Kompaktní design s výsuvnou hliníkovou teleskopickou rukojetí. Do boku výklopná ukládací přihrádka s integrovaným uložení trysek a síťového kabelu. S rotační tryskou, nastavitelnou plochou tryskou a sadou na přidávání čistících prostředků. Vysokotlaká hadice dlouhá 8 m s rychlospojkou. S hadicovým bubnem (PLUS) pro zvlášť snadnou manipulaci a uložení vysokotlaké hadice.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Pohon/ motor
elektrický - 230 V
Max. průtok
430 l/hod
Hmotnost
20.3 kg
Délka vysokotlaké hadice
8 m
Integrovaný buben na navíjení VT hadice
Ne
Max. pracovní tlak
150 bar
Max. teplota přiváděné vody
40 °C
Příkon
1.7 kW

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit