KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

SWARDMAN Vřetenová sekačka Edwin 2.1 55, komplet / Antracit

Skladové číslo: 250ZSE00028
Produktové číslo: SW250ZSE00028
Výrobce: SWARDMAN
Vyrobena v ČR. Vyniká dlouhou životností. Záběr sečení 55 cm s 6nožovým vřetenem. Vhodná pro trávníky do 2000 m2. Vybavena čtyřdobým benzínovým motorem Briggs & Stratton XR 550.
Naše cena
63 870,- vč. DPH
52 785,12 bez DPH
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer SWARDMAN

Popis produktu

Vřetenová sekačka Swardman Edwin 2.1

Pro všechny milovníky hustých nízce střižených trávníků, kteří vyžadují nejvyšší kvalitu jak trávníku, tak stroje, se kterým o něj pečují. Swardman při výrobě klade důraz na kvalitní materiály a zpracování s cílem dosáhnout co nejšetrnějšího a nejčistšího střihu travních stébel na principu nůžek.Model Swardman Edwin 2.1 55, komplet/ Antracit

Příslušenství : obsah kompletu

 • 250 PMO00131 Kazeta vřeteno 55 B6 ( 72 střihů na jeden metr)
 • 210 POB00026 kryt boční plexisklo, 250 PLA00091 koš 55 / Antracit, 250 PMO00006 řidítka sestava E2, 250 PMO00052 válec přední hladký 55, 250 PMO00070 stěrka předního válce 55, 250 PMO00071 stěrka zadního válce 55, 250 PMO00134 transportní kolečka s rozpěrou 55

 • Šíře záběru sečení 55 centimetrů v antracitové barvě a s 5nožovým vřetenem. Tato o 10 cm širší varianta oproti Edwin 2.1 45 je určena pro větší a homogennější travní plochy až do 2000 m2, kde většinu času jezdíte rovně a nemusíte se příliš vyhýbat překážkám.

 • Spolehlivý a tichý motor Briggs & Stratton
 • Čtyřdobý motor Briggs & Stratton XR550 o objemu 127 cm3 a výkonu 2,4 kW je ideální kombinací snadné údržby, nízké hmotnosti, minimální spotřeby méně než 1 l/mth a nízkých emisí. Největší výhodou tohoto motoru je však jeho extrémně tichý chod, díky kterému je Swardman Edwin 2.1 jednou z nejtišších benzínových sekaček na světě.

 • Nejdokonalejší střih trávy na trhu
 • Vřetenové sekačky na rozdíl od rotačních nebo robotických trávu nesekají, ale stříhají. Cílem při vývoji Edwina bylo vytvořit nejlepší zahradní vřetenovou sekačku na světě s dokonalým střihem na principu nůžek pro nízce střižené neboli anglické trávníky. Perfektní střih bez roztřepených stébel znamená pro trávník méně stresu, zelenější vzhled a vyšší odolnost vůči nemocem a škůdcům.

 • Válcování namísto stop po kolečkách
 • Vřetenové sekačky se pohybují na válcích, nikoliv na kolečkách. Válce jsou k trávníku vzhledem lepšímu rozložení váhy šetrnější, nedělají stopy po kolečkách a způsobují efekt pruhovaného trávníku. Přední válec travní stébla nejprve položí, aby se následně vzpřímila, a vřeteno je pak oproti spodnímu noži čistě ustřihne. Zadní válec s diferenciálem na trávníku neustále rovná drobné terénní nerovnosti, zamezuje skalpování trávníku a umožňuje snadnou manipulaci a okamžité otáčení na místě.

 • Multifunkčnost 5 v 1 – stříhá, vertikutuje, vyčesává a zapravuje písek
 • Systém výměnných kazet 5 v 1 umožňuje výběr z 5, 6 nebo 10nožových žacích vřeten, nebo regeneračních kazet. Sekačku s nimi snadno přeměníte během 2 minut na vertikutátor, vyčesávač, groomer nebo rotační kartáč na zapravování písku. Díky tomu je Edwin 2.1 univerzálním strojem umožňujícím kompletní péči o anglický trávník. Navíc ušetří nemalé výdaje za služby zahradnických firem a dopřeje vašemu pažitu tu nejlepší péči.

 • Individuální sestavení na míru
 • Sekání trávy je především radost, a proto Vám Swardman nabízí možnost individuálního sestavení sekačky, přesně podle vašich potřeb. Můžete si tak vybrat až z 200 barevných odstínů, řídítka můžete mít vyrobena z luxusní kůže, která zdobí volanty vozů Porsche nebo si můžete přidat držák na pití a mobilní telefon.

 • Snadná údržba. Nízké provozní náklady.
 • Díky sekačkám Swardman je vybudování anglického trávníku a jeho údržba hračka. Stejně snadná je i údržba našich sekaček. Po sekání jednoduše sekačku očistěte smetáčkem od trávních stébel. Pro udržení precizního střihu stačí vřeteno a spodní nůž nabrousit jednou ročně.

 • Pruhovaný efekt.
 • Sekačky Swardman nemají kolečka, ale pohybují se po dvou válcích. To zajišťuje typický pruhovaný efekt anglického trávníku beze stop po kolečkách. Díky válcům sekačka skvěle kopíruje nerovnosti trávníku a zamezuje tak jeho skalpování. Manipulace se sekačkou je snadná a rychlá.

 • Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené SWARDMAN.


  V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.


  Naposledy navštívené

  Vrácení zboží

  do 45 dnů

  Doprava zdarma

  nad 3000 Kč

  Autorizovaný

  servis

  compare_arrows Porovnat (0) Zrušit