KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Vysokotlaký čistič RE 282 Plus

Skladové číslo: 47880124521
Produktové číslo: STH47880124521
Výrobce: STIHL
Výkonný profesionální vysokotlaký mycí stroj s pracovním tlakem 160 bar s navíjecím bubnem na vysokotlakou hadici s rozsáhlou výbavou
Naše cena
40 990,- vč. DPH
33 876,03 bez DPH
skladem: do 5 dnů
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Vysokotlaké čističe STIHL nabízí široké spektrum modelů od základních "hobby" strojů pro soukromé využití až po "profi" stroje určené pro nejnáročnější čistící práce v každodenním provozu.

Vysokotlaké mycí stroje profesionální třídy vynikají vysokým výkonem, dlouhou životností, prvotřídní ergonomií a bohatou sériovou výbavou. Jsou vhodné pro náročné čistící práce v extrémním zatížení v každodenním provozu. Díky provoznímu tlaku až 160 bar odstraní i odolné znečištění. Možnost dokoupení rozmanitého příslušenství a čistících prostředků pro speciální čistící úkoly.
Robustní a vysoce výkonný vysokotlaký mycí stroj STIHL s provozním tlakem 160 bar s pomaluběžným motorem s velmi dlouhou životností a s rozsáhlou výbavou: mosazná hlava čerpadla a písty s keramickým povrchem, 2,5 l vyjímatelná nádržka na čistící prostředek s externím nasáváním, dávkovací systém čistícího prostředku, regulace tlaku/průtoku na přístroji, manometr, velký vodní filtr, integrovaný podvozek s širokými a velkými koly pro snadný transport, pistol s rychlospojkou na ochranu proti zkroucení hadice, tryska s plochým paprskem a 2. stříkací trubka s rotační tryskou a 15 m dlouhá vysokotlaká hadice vyztužená ocelovou tkaninou. Pro síťové napětí 400 V.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit