KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Vysokotlaký čistící stroj RE 110

Skladové číslo: 49500124520
Produktové číslo: STH49500124520
Výrobce: STIHL
Komfortní a kompaktní vysokotlaký mycí stroj s pracovním tlakem 110 bar s doplňkovou výbavou
Naše cena-10% Běžná cena
7 280,- vč. DPH
6 016,53 bez DPH
8 080,-
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Pro vysokotlaké čističe od STIHLu je odstranění i vytrvalé nečistoty záležitostí pár chvil. Robustní technika a komfortní výbava dělá z čistění téměř zábavu. V průmyslovém podniku nebo okolo domu: od příručního kompaktního přístroje až po mimořádně silný profesionální model má STIHL pro jakékoli použití to správné nářadí. A v rozsáhlém programu speciálního příslušenství STIHL naleznete inteligentní řešení i pro neobvyklé čistící úkoly.
Modely kompaktní třídy jsou ideální pro úklidové práce okolo domu a na zahradě, jako je čištění zahradního nábytku, terasy, schodů, cestiček. Stroje jsou jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu. S možností dokoupení volitelného příslušenství.


Komfortní a kompaktní vysokotlaký mycí stroj STIHL RE 110 s provozním tlakem 110 bar s doplňkovou výbavou: hliníková teleskopická rukojeť, sklopný kryt pro uložení hubic, rychlospojka na výstupu vysokého tlaku, hliníková hlava čerpadla, integrovaný podvozek s pevnými koly pro snadný transport, pistol s rychlospojkou na ochranu proti zkroucení hadice, rotační tryska a tryska s plochým paprskem. Možnost přimíchávání čisticího prostředku. S praktickým držákem příslušenství. Délka hadice 7 m.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Pohon/ motor
elektrický - 230 V
Zařazení dle nasazení
privátní uživatel
Max. průtok
430 l/hod
Hmotnost
17.6 kg
Délka vysokotlaké hadice
7 m
Integrovaný buben na navíjení VT hadice
Ne
Max. pracovní tlak
150 bar
Max. teplota přiváděné vody
40 °C
Příkon
1.7 kW

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit