KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL RE 120

Skladové číslo: 49500124540
Produktové číslo: STH49500124540
Výrobce: STIHL
Silný studenovodní vysokotlaký čistič s tlakem 125bar
Naše cena-11% Běžná cena
9 230,- vč. DPH
7 628,10 bez DPH
10 330,-
není skladem
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Pro vysokotlaké čističe od STIHLu je odstranění i vytrvalé nečistoty záležitostí pár chvil. Robustní technika a komfortní výbava dělá z čistění téměř zábavu. V průmyslovém podniku nebo okolo domu: od příručního kompaktního přístroje až po mimořádně silný profesionální model má STIHL pro jakékoli použití to správné nářadí. A v rozsáhlém programu speciálního příslušenství STIHL naleznete inteligentní řešení i pro neobvyklé čistící úkoly.
Modely kompaktní třídy jsou ideální pro úklidové práce okolo domu a na zahradě, jako je čištění zahradního nábytku, terasy, schodů, cestiček. Stroje jsou jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu. S možností dokoupení volitelného příslušenství.


STIHL RE 120 je silný vysokotlaký čistič s vysokotlakou hadicí, vyztuženou ocelovou tkaninou dlouhou 8 m. Účinný pomocník pro udržování čistoty kolem domu. S praktickou teleskopickou hliníkovou rukojetí. Ergonomicky optimalizovaný design. Vybaven praktickou spojkou pro rychlou výměnu trysky, integrovaným podvozkem, rotační tryskou a seříditelnou plošnou tryskou. Možnost přimíchání čisticího prostředku. Pohodlné skladování díky držáku stříkací trubky.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Pohon/ motor
elektrický - 230 V
Zařazení dle nasazení
náročný uživatel
Max. průtok
480 l/hod
Hmotnost
20 kg
Délka vysokotlaké hadice
8 m
Integrovaný buben na navíjení VT hadice
Ne
Max. pracovní tlak
160 bar
Max. teplota přiváděné vody
40 °C
Příkon
2.1 kW

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit