KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Vysokotlaký čistící stroj RE 130 PLUS

Skladové číslo: 49500124560
Produktové číslo: STH49500124560
Výrobce: STIHL
Nejvyšší model s navíjecím bubnem a pracovním tlakem 135 bar
Naše cena-10% Běžná cena
11 800,- vč. DPH
9 752,07 bez DPH
13 110,-
skladem 7 ks
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Pro vysokotlaké čističe od STIHLu je odstranění i vytrvalé nečistoty záležitostí pár chvil. Robustní technika a komfortní výbava dělá z čistění téměř zábavu. V průmyslovém podniku nebo okolo domu: od příručního kompaktního přístroje až po mimořádně silný profesionální model má STIHL pro jakékoli použití to správné nářadí. A v rozsáhlém programu speciálního příslušenství STIHL naleznete inteligentní řešení i pro neobvyklé čistící úkoly.
Modely kompaktní třídy jsou ideální pro úklidové práce okolo domu a na zahradě, jako je čištění zahradního nábytku, terasy, schodů, cestiček. Stroje jsou jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu. S možností dokoupení volitelného příslušenství.


STIHL RE 130 PLUS je výkonný vysokotlaký mycí stroj s provozním tlakem 135 bar. Jako nejvyšší model v kompaktní třídě je vybaven navíjecím bubnem na vysokotlakou hadici a dále bohatou výbavou: hliníkovou teleskopickou rukojetí, sklopným krytem pro uložení hubic, hliníkovou hlavou čerpadla, integrovaným podvozkem s velkými širokými koly pro snadný transport, pistolí s rychlospojkou na ochranu proti zkroucení hadice, rotační tryskou a tryskou s plochým paprskem. S dávkovacím systémem čisticího prostředku, praktickým držákem příslušenství, hliníkovým transportním držadlem a 9 m dlouhou vysokotlakou hadicí opletenou ocelovým drátem pro intenzivní nasazení v náročnějších podmínkách.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Délka vysokotlaké hadice
9 m
Integrovaný buben na navíjení VT hadice
Ne
Max. pracovní tlak
170 bar
Max. teplota přiváděné vody
40 °C
Příkon
2.3 kW
Pohon/ motor
elektrický - 230 V
Zařazení dle nasazení
privátní uživatel
Max. průtok
500 l/hod
Hmotnost
21.2 kg

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit