KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Vysokotlaký čistící stroj RE 150

Skladové číslo: RE010114500
Produktové číslo: STHRE010114500
Výrobce: STIHL
Vysokotlaký čistič střední třídy RE 150 s provozním tlakem až 140 bar s dlouhou životností a rozsáhlou výbavou.
Naše cena-10% Běžná cena
14 590,- vč. DPH
12 057,85 bez DPH
16 190,-
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

Pro vysokotlaké čističe od STIHLu je odstranění i vytrvalé nečistoty záležitostí pár chvil. Robustní technika a komfortní výbava dělá z čistění téměř zábavu. V průmyslovém podniku nebo okolo domu: od příručního kompaktního přístroje až po mimořádně silný profesionální model má STIHL pro jakékoli použití to správné nářadí. A v rozsáhlém programu speciálního příslušenství STIHL naleznete inteligentní řešení i pro neobvyklé čistící úkoly.
Modely střední třídy jsou ideální nejen pro čištění vozidel, garáží, dílen a bazénů, ale i pro průmyslové použití a náročné majitele domů. Pomocí pracovního tlaku až 150 barů snadno zmizí i odolné znečištění. Stroje jsou jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu. S možností dokoupení volitelného příslušenství.


Vysoce výkonný vysokotlaký čistič s tlakem 140 bar s dlouhou životností a rozsáhlou výbavou. Mosazné vysokotlaké čerpadlo, regulace tlaku/množství manometrem, integrovaná nádrž s regulací dávkování čisticího prostředku, nastavitelná plochá tryska, rotační tryska z keramiky odolné proti opotřebení, rychlospojka na pistoli s ochranou proti zkroucení, ukládací přihrádka pro uložení trysek, 9 m dlouhá vysokotlaká hadice vyztuženou ocelovou tkaninou.Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Pohon/ motor
elektrický - 230 V
Zařazení dle nasazení
náročný uživatel
Hmotnost
30 kg

Další příslušenství

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit