KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

STIHL Vyvětvovací pila HT 105

Skladové číslo: 41822000194
Produktové číslo: STH41822000194
Výrobce: STIHL
Výkonná, profesionální vyvětvovací pila s lehkou převodovkou ze slitiny hořčíku. Profesionální péče o stromy z bezpečného postoje na zemi. Tyč vyvětvovací pily má celkovou délku 270 cm – 390 cm a umožňuje řezat větve až do výšky 5 m.
Naše cena
24 930,- vč. DPH
20 603,31 bez DPH
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer STIHL

Popis produktu

STIHL HT 105 je výkonná vyvětvovací pila s lehkou převodovkou ze slitiny hořčíku, ideální pro profesionální péči a údržbu stromů. Efektivně se s ní prořezávají stromy a odstraňují poškozené větve. Stroj je osazen výkonným 4-MIX motorem, který má vysoký točivý moment a dosahuje nízkých emisí. Stroj obsahuje dekompresní ventil a ruční palivové čerpadlo, díky kterému se palivová soustava rychle zaplní směsí benzinu a oleje, což způsobuje rychlé a snadné nastartování motoru. Lehká a robustní hořčíková převodovka, která je umístěna v řezné části, umožňuje pracovat dlouhou dobu energeticky a efektivně. Hák na větve je součástí lité hořčíkové převodovky a boční vyhazování třísek na převodovce zabraňuje zanášení řezné části stroje. Na krytu řetězového kola je ryska pro přesnější vedení řezu. Poměr olejové a benzínové nádrže 1:1 znamená, že olej k mazání lišty je zapotřebí doplnit až při plnění paliva do nádrže a nikoliv během práce, což zaručuje větší komfort pro pracovníka. Motor se ovládá pomocí multifunkční rukojeti. Antivibrační systém STIHL také pomáhá ulevit svalům a kloubům. Snadná manipulace s nastavitelnou teleskopickou tyčí, kterou lze snadno nastavit pro různé pracovní výšky nebo přepravu. Tyč vyvětvovací pily má celkovou délku 270 cm – 390 cm a umožňuje řezat větve až do výšky 5 m. Pro maximální řezný výkon je vyvětvovací pila STIHL HT 105 dodávána s lištou dlouhou 30cm a řetězem 1“ PM3. Ergonomický, polstrovaný ramenní popruh a upínací karabina pro postroj RTS jsou součástí dodávky.


Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené STIHL.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.Návod k použití naleznete zde

Specifikace
Celková délka [ cm ]
390 cm
Doporučené využití
Profi pily
Zdvihový objem motoru
31.4 ccm
Výkon motoru [ kW ]
1.05 kW
Výkon motoru [ HP ]
1.4 HP
Motor
4-MIX / čtyřtaktní s olejem v palivu
Řezná délka lišty
30 cm
Rozteč řetězu
1/4" P palec
Šířka drážky/Tloušťka hnacího článku
1,1 mm
Antivibrační systém
Ano
Systém startování
startovací lanko
Hmotnost (bez lišty, řetězu a náplní)
7.9 kg
Pohon/ motor
benzínový

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit