KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Gardena Zahradní čerpadlo 4200 Silent

Skladové číslo: 970644501
Produktové číslo: GAR9054-20
Výrobce: Gardena
Tiché, výkonné a energeticky úsporné zahradní čerpadlo. Vhodné pro klasické aplikace, jako je používání se zavlažovači, čerpá vodu z hloubky až 8 metrů.
Naše cena
3 190,- vč. DPH
2 636,36 bez DPH
skladem 1 ks
Autorizovaný dealer Gardena

Popis produktu

Vyzkoušejte výkonné, efektivní a energeticky úsporné zahradní čerpadlo 4200 Silent značky GARDENA. Jedná se o čerpadlo s německým designem o spotřebě pouze 600 wattů, které šetří energii díky své účinné hydraulice a dosahuje průtoku 4200 litrů za hodinu při dopravní výšce 39 metrů (3,9 bar). Vodu čerpá z hloubky až 8 metrů.


Toto čerpadlo je vhodné pro zavlažování zahrady, pro čerpání vody z vodovodu i čerpání dešťové vody. Využitím vody z nádrží, jako jsou studny a dešťové sudy, šetříte cennou pitnou vodu. Čerpadlo lze snadno přepravovat díky ergonomické rukojeti. Tlumící plastový kryt snižuje maximální hladinu hluku a gumové nožičky tvoří pevný stojan, který zajišťuje vykazování nízkých vibrací při provozu. Robustní design je zajištěn díky odolnému keramickému těsnění, hřídeli z nerezové oceli a dvojitému systému těsnění mezi motorem a pohonem čerpadla. Samozřejmostí je také ochranný tepelný spínač bránící přehrátí motoru a velký plnící otvor pro usnadnění plnění. Totéž platí pro vyprazdňování přes vypouštěcí ventil. Vypouštěná voda současně chrání čerpadlo před poškozením mrazem.


Elektrické čerpadlo je odolné vůči povětrnostním vlivům dle ochranné třídy IPX4. Pro co nejvíce efektivní provoz umístěte čerpadlo přímo ke zdroji vody.


Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené GARDENA.


V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.


Specifikace
Pohon/ motor
elektrický - 230 V
Jmenovitý příkon
600 W
Max. průtok
4200 l/hod
Max. tlak
3.9 bar
Max. výtlak
39 m
Max. hloubka ponoru
0 m
Hmotnost
7.2 kg
Max. sací výška
8 m
Připojovací kabel/délka
1.5 m
Třída ochrany
IP X4

Naposledy navštívené

Vrácení zboží

do 45 dnů

Doprava zdarma

nad 3000 Kč

Autorizovaný

servis

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit