KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Gardena Zahradní čerpadlo 3700/4

Skladové číslo: 970574001
Produktové číslo: GAR9014-29
Výrobce: Gardena
Vysoce výkonné víceúčelové čerpadlo pro všechny vaše zahradní požadavky. Výkon až na 3700 l/h, sací výkon (7 m) spolu s vysokým tlakem (4,1 bar)
Naše cena
2 210,- vč. DPH
1 826,45 bez DPH
skladem 2 ks
Autorizovaný dealer Gardena

Popis produktu

Čerpadlo pro všechny vaše zahradní požadavky

 • Kompaktní a odolné zahradní čerpadlo GARDENA 3700/4 BASIC je vysoce výkonný model s nízkou spotřebou energie a je dokonale navrženo pro různé úkoly při čerpání vody ve vaší zahradě. Ať už chcete zavlažovat rostliny, zvýšit tlak vody, vypustit zahradní jezírko nebo čerpat spodní vodu, vodu z vodovodu a dešťovou vodu, můžete se na toto čerpadlo spolehnout při provádění vašich jednoduchých úkolů při čerpání vody. Vysoká čerpací kapacita zahradního čerpadla 3700/4 BASIC vám pomůže rychle a efektivně pokračovat ve vašich zahradních úkolech. Toto robustní, odolné a kompaktní elektrické čerpadlo se snadno používá a poskytuje vysoký sací výkon (7 m) spolu s vysokým tlakem (4,1 bar) pro zvýšení výkonu až na 3700 l/h. U čerpadel GARDENA jde špičkový výkon ruku v ruce s odolností, kterou zajišťují samoochranné technologie. Spínač tepelné ochrany vypne motor při přetížení. Hřídel z nerezové oceli poskytuje výrobku delší životnost, protože je chráněna před korozí. Čerpadlo se snadno plní a vyprazdňuje díky velkým plnicím otvorům a pohodlně se nosí díky ergonomické rukojeti. Dalším praktickým prvkem je vypouštěcí šroub, který umožňuje vypuštění zbývající vody, což znamená, že vaše čerpadlo je v zimě chráněno před možným poškozením mrazem. Dále je toto robustní a kompaktní čerpadlo navrženo tak, aby bylo na zemi umístěno stabilně a bezpečně. Vaši sousedé budou také spokojeni, protože čerpadlo je díky pevnému litinovému plášti nehlučné a téměř bez vibrací. GARDENA zahradní čerpadlo 3700/4 BASIC je vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality, jako je např. litinové tělo a hřídel z kalené nerezové oceli. Zahradní čerpadlo 3700/4 BASIC je všestranné víceúčelové čerpadlo s vysokým výkonem, které poskytuje zvýšený tlak vody pro usnadnění zásobování domácnosti a zahrady vodou. Jedná se o cenově výhodnou volbu pro ty jednoduché druhy čerpání vody, které občas potřebujete udělat kolem svého domu. Pociťte sílu čerpadel GARDENA a využijte více než 40 let zkušeností v oblasti odvodňování, zavlažování a domácího použití.

 • Odolné litinové těleso

 • Dvojitý konektor G1”, který je součástí balení, umožňuje snadné připojení k sacím hadicím GARDENA.

 • Pohodlné plnění a vypouštění

 • Univerzální
 • Víceúčelové zahradní čerpadlo pro zavlažování, zvyšování tlaku a další čerpací nebo distribuční účely. Vhodné pro použití s vodovodní, podzemní, dešťovou vodou a chlorovanou vodou z bazénů.

 • Pomocník při zavlažování
 • Navrženo tak, aby se snadno přenášelo pomocí ergonomické rukojeti a vyrobeno z lehkých, ale odolných materiálů. Nabízí rychlý provoz díky vypínači a plnicím zátkám. Přesun čerpadla na jakékoliv místo ve vaší zahradě je opravdu pohodlný.

 • Vysoký tlak
 • Čerpadlo nabízí provozní tlak až 4 bary, což je dostatečná hodnota i pro delší hadice nebo zavlažovače, jako je GARDENA AquaZoom.

 • Vždy respektujte bezpečnostní pokyny stanovené GARDENA.


  V naší kamenné prodejně jsme připraveni ochotně poskytnout odborné poradenství a praktické rady.


  Specifikace
  Pohon/ motor
  elektrický - 230 V
  Jmenovitý příkon
  800 W
  Max. průtok
  3700 l/hod
  Max. tlak
  4.1 bar
  Max. výtlak
  41 m
  Hmotnost
  6.7 kg
  Max. sací výška
  7 m
  Čerpadlová mechanika
  Jet
  Připojovací závit [mm]
  33 mm
  Připojovací závit [palce]
  G1" palce
  Připojovací kabel/délka
  1.5 m
  Třída ochrany
  IP X4

  Naposledy navštívené

  Vrácení zboží

  do 45 dnů

  Doprava zdarma

  nad 3000 Kč

  Autorizovaný

  servis

  compare_arrows Porovnat (0) Zrušit