KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

YAMAHA XSR 125

Yamaha XSR 125

Nový módní model XSR125 má vše, co potřebujete, abyste na místo dorazili rychleji. Jeho nadčasový vzhled a poutavé barvy vyniknou všude, kam se vydáte, a díky plně výkonnému motoru o objemu 125 ccm a výkonu 11 kW a agilnímu řízení bude každá cesta do práce nebo do školy mnohem zábavnější než cesta přeplněnou hromadnou dopravou.

Novinka, cena nestanovena
Poptat tuto motorku

 

S námi jste ve správné stopě

✔️ Jsme autorizovaný dealer

✔️ Zajistíme vám kompletní servis motorky

✔️ Na trhu jsme již 30 let

 

 

Yamaha XSR 125 Impact Yellow

barva Impact Yellow

Yamaha XSR 125 Tech Black

barva Tech Black

 

Zrozeno pro svobodné duše

Abyste mohli jezdit na stroji XSR125, nemusíte být motocyklista. Protože tato nová lehká váha byla vyvinuta speciálně pro všechny, kteří by chtěli přehodnotit způsob svého života. A pokud – stejně jako mnoho dalších lidí – hledáte alternativní způsoby dopravy, tento nový stroj Yamaha vám nabídne vše.

Je to nejnovější motocykl v řadě Sport Heritage značky Yamaha a přichází s prémiovou výbavou, která zahrnuje LED světla a přístrojový LCD panel stejně jako modely XSR700 a XSR900 z vyšších objemových tříd – a také lehký rám Deltabox a přední vidlice USD, které zaručují jistou a pohodlnou jízdu.

U nového modelu XSR125 jde především o to, abyste se stali součástí stylového a jedinečného hnutí Yamaha Faster Sons, které zahrnuje celý balíček oblečení a příslušenství odpovídající vašemu stylu. Je to jistá cesta k větší zábavě a svobodě, která je připravena vám pomoci. * V dané zemi mohou existovat různá omezení podle platných místních zákonů.

Letmým pohledem

 • Yamahu XSR125 můžete řídit s řidičským oprávněnín A1
 • Tuto svoji motorku můžete vybrat z těchto barev:
  • Redline
  • Impact Yellow
  • Tech Black
 • Nejlepší motor EU5 o objemu 125 ccm ve své třídě
 • Ryzí a nadčasový styl XSR
 • 37mm přední vidlice USD (upside-down)
 • Stylové pneumatiky s terénním vzorkem
 • Technicky vyspělé LED přední a zadní světlo
 • Pevný a lehký rám Deltabox
 • Prémiové detaily
 • Kruhový LCD přístroj

 

 

Vlastnosti a vychytávky Yamaha XSR 125

 

Yamaha XSR 125

Nejlepší motor EU5 o objemu 125 ccm ve své třídě

Nejlepší motor ve své třídě s výkonem 11 kW, což je maximální výkon povolený pro řidičské oprávnění skupiny A1. Konstrukčně je to stejný motor jako u modelů MT-125 a YZF-R125 a je vybaven sofistikovaným systémem variabilního ovládání ventilů Yamaha, který zajišťuje skvělou kombinaci výkonu a točivého momentu pro vysoké výkony a svižnou akceleraci, to vše při nízké spotřebě paliva. Motor plně vyhovuje normě Euro5 a tím zajišťuje minimální emise.

Ryzí a nadčasový styl XSR

Čistý a nadčasový styl Faster Sons stroje XSR125 s výraznou horizontální línií je ovlivněn modely Yamaha XSR700, XSR900 Sport Heritage s větším objemem. Model XSR125 kombinuje retro designové prvky, jako je zaoblená palivová nádrž, dlouhé ploché sedlo a kruhová světla, s nejmodernějšími technologiemi motoru a podvozku, a vzdává tak hold minulosti a zároveň hledí do budoucnosti.

Yamaha XSR 125
Yamaha XSR 125

37 mm přední vidlice USD (upside-down)

Přední vidlice USD 37 mm s čiste černou povrchovou úpravou sladěnou s barvou rámu a kol, která podtrhuje skvělý retro styl, vám zajistí kultivovanou a jistou jízdu. Spolu s rámem Deltabox, 17palcovými koly, rozvorem 1330 mm a výškou sedla 815 mm činí tyto parametry z přizpůsobivého podvozku modelu XSR125 ideální stroj pro jezdce všech velikostí. 

Stylové pneumatiky s terénním vzorkem

Lehká desetipaprsková kola z lehké slitiny modelu XSR125 jsou vybavena skvěle vypadajícími pneumatikami s terénním vzorkem, které zajišťují dostatečnou trakci.

Kombinace zadní pneumatiky 140/70-17 a přední pneumatiky 110/70-17 poskytuje jistý a předvídatelný pocit z jízdy, což z tohoto agilního lehkého stroje dělá jeden z nejlepších prostředků pro průzkumy města.

Yamaha XSR 125
Yamaha XSR 125

Technicky vyspělé LED přední a zadní světlo

Kulatý přední světlomet v klasickém stylu a kulaté zadní světlo jsou dokonalým příkladem toho, jak se v tomto modelu XSR125 snoubí retro styl s nejmodernějšími technologiemi. Světlomety plně vybavené LED spotřebovávají podstatně méně energie než běžná světla a zároveň poskytuje mnohem jasnější paprsek, mění noc v den - zatímco kompaktní LED zadní části motocyklu úhledný a čistý vzhled.

Pevný a lehký rám Deltabox

Modely Yamaha o objemu 125 ccm se od ostatních motocyklů této třídy liší rámem Deltabox. Tato vyspělá konstrukce, která se vyznačuje dvojitými vzpěrami vedenými v přímé linii od hlavy řízení k čepu kyvné vidlice pro optimální pevnost, zajišťuje přesné a předvídatelné ovládání a snadné řízení pro maximální jistotu při jízdě.

Yamaha XSR 125
Yamaha XSR 125

Kruhový LCD přístroj

Kruhový displej se saténově černým povrchem a zářivě chromovaným okolím dokonale doplňuje klasický kulatý světlomet a dodává modelu XSR125 skutečně nadčasový vzhled , který vypadá dobře v každé situaci. Přístrojová deska vybavená moderním negativním LCD displejem je dokonalým příkladem toho, jak může historický design dobře fungovat s moderními technologiemi.

 

Fotogalerie YAMAHA XSR 125

Technické parametry Yamaha XSR 125

 

Motor

Typ motoru

Jednoválec 4taktní, SOHC

Zdvihový objem 124 ccm
Výkon motoru 11,0 kW při 10 000 ot/min
Max. točivý moment 11,5 Nm při 8 000 ot/min
Příprava paliva Elektronické vstřikování paliva
Systém zapalování TCI
Systém startování Elektrické
Chlazení Kapalinou
Převodovka 6 stupňová, stálý záběr
Koncový převod Řetěz
Emisní norma Euro 5
Spotřeba paliva 2,1 l/ 100 km
Max. rychlost  

Podvozek

Rám Diamond
Přední odpružení Teleskopická vidlice upside down, Ø 37 mm, zdvih 130 mm
Zadní odpružení

Kyvná vidlice, zdvih 110 mm

Přední brzda Hydraulická jednokotoučová, Ø 267 mm
Zadní brzda Hydraulická jednokotoučová, Ø 220 mm

Rozměry

Celková délka 1960 mm
Celková šířka 800 mm
Výška sedla 815 mm
Objem nádrže 11 l
Mokrá hmotnost 140 kg včetně náplní
compare_arrows Porovnat (0) Zrušit