KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Motory a polomotory Briggs & Straton

bslogo.png (28 KB)

 

Spalovací motory Briggs & Stratton jsou vyráběny v širokém spektru výkonů, technických provedení a variant. Bez potřebných zkušeností je výběr správného motoru nelehký i pro leckterého profesionála. To platí zvláště pro situaci, kdy potřebujeme jiný starý motor vyměnit za nový.

 

Při výměně motoru starého za jiný nový potřebujeme přesnou identifikaci starého motoru tzn. Model_Type_Code a sériové číslo. Návod k identifikaci motoru naleznete níže.

 

Pokud potřebujete nahradit jiný neznámý motor či identifikační znaky motoru nejsou k dispozici, tak připravte co nejvíce informaci o motoru samotném, ale rovněž o stroji či zařízení, které má být poháněno. Když budete mít informace připraveny, můžete kontaktovat našeho specialistu. Pak pro vás určitě najdeme ten správný motor.

 

Fotografie štítků, čísel, ale i samotného motoru i poháněného stroje, jsou vždy dobrým pomocníkem. U fotografií není důležitý počet pixelů, ale zaostřenost a čitelnost.

 

Identifikace motorů:

Identifikace motoru zde

Tabulka s parametry zde

Kontakt na odborníka zde

Pro kontakt s pracovníky Briggs & Stratton

prosím využite e-mail briggs@kisplus.cz

 

Informace o motorech:

Celkový přehled motorů Briggs & Stratton zde

Katalog motorů Briggs & Stratton zde

Katalog profesionálních motorů Vanguard zde

 

bslogo.png (28 KB)     Motory Briggs & Stratton se vyrábějí

  • v zdvihovém objemu od 125 do 993 ccm
  • jednoválcové či dvouválcové, vzduchem chlazené
  • o max. výkonu do 37,6 HP / 27,6 kW

 

Rozsah využití motorů Briggs & Stratton je velmi široký. Motory jsou určeny nejen pro zahradní techniku, ale samozřejmě i pro čistící, komunální, stavební, lesní, hasičkou techniku a pro pohon mnoha dalších druhů nejrůznější jednoúčelové a speciální techniky.

Nejvýkonnější motory jsou osazeny vstřikováním paliva.

 

Motory Briggs & Stratton vynikají nekompromisním poměrem mezi silou, kvalitou a cenou.

 

 

Motory VANGUARD

 vanglogo.png (25 KB)

Motory Vanguard jsou samostatnou značkou Briggs & Stratton. Jsou to motory pro nejnáročnější zákazníky a pro nejtvrdší profesionální nasazení.

 

vang3yg.png (54 KB)vangefi1.png (62 KB)

 

Na každý motor Vanguard je poskytována tovární 3-letá záruka, kdy zákazník není nucen k žádným jiným povinnostem, než se o motor řádně starat, a to i svépomocí.

bsmotvang.png (1.19 MB)

Horizontální a vertikální motory Briggs & Stratton

Ukázka vertikálního (vlevo) a horizontálního (vpravo) motoru (posuzováno je dle směru výstupu klikové hřídele).

bsmotvert2.png (597 KB)
bsmothor.png (908 KB)

 

 

bsmotpol.png (264 KB)

Polomotory

Polomotor slouží k opravám opotřebeného či havárií poškozeného motoru. Polomotor je částečně dokončený motor, kdy k jeho dokompletování musíme použít příslušenství a některé části opravovaného motoru. Polomotor je dodáván bez příslušenství motoru a často i bez hlavy motoru. Proto při každé opravě motoru je vhodné důkladně zvážit, zda se vyplatí motor opravovat s použitím jednotlivých nových dílů, s použitím polomotoru či výměnou celého motoru za nový.

Polomotor není dodáván ke každému modelu motoru.

 

 

Pokud si přesto nejste jisti výběrem Vášeho motoru nebo polomotoru Briggs & Stratton,  s poznamenanými údaji o vašem motoru „MODEL-TYP-KÓD A SÉRIOVÉ ČÍSLO“ se obraťte ma naše specialisty pro motory Briggs & Stratton, nebo se s námi můžete spojit pomocí kontaktního formuláře:

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit