KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

Zastřižené ceny techniky STIHL

 

BUĎTE VYBAVENI NA JARO. SE STROJI STIHL, BEZ ŘEČÍ.
Využijte akční ceny a vyberte si stroje, se kterými zvládnete všechny jarní práce snadno a bez řečí. Za výhodnou cenu seženete pily, tlakové čističe, vyžínače, křovinořezy i sekačky – ty nabízíme v aku, elektrickém i benzínovém provedení.

 

 

Podrobnější informace o produktech a cenách, na které se tato jarní akce STIHL vztahuje, naleznete také v letáku.
 

Sekačky STIHL

Volba vhodné sekačky je prvním krokem na cestě k udržovanému trávníku. Všechny naše modely se vyznačují vysokou kvalitou, promyšlenou výbavou a atraktivním designem.

Aku a elektrické sekačky

Benzínové sekačky

Mulčovací sekačky a provzdušňovače trávníků

Příslušenství k sekačkám

 

Vyšší výkon za nižší cenu

Akumulátory zdarma nebo na poloviční cenu*

stihl2aku.jpg (119 KB)

*Tato akce platí do 30. 6. 2024 pro akumulátory STIHL AP 200, AP 300 S a AR 2000 L. Při kombinaci více typů akumulátorů se cenové zvýhodnění týká nejlevnějšího z nich.

 

Vyžínače a křovinořezy STIHL

V náročném terénu a především všude tam, kde nelze použít zahradní sekačky, jsou vyžínače a křovinořezy STIHL ve svém živlu. V závislosti na výkonu motoru a řezném nástroji řeší rozsah prací od začišťování okrajů trávníků až po prosvětlování sukovitých křovin. Různé výkonové třídy usnadňují výběr nářadí optimálně odpovídajícího Vašim potřebám. Při výběru Vám rád poradí Váš kvalifikovaný prodejce značky STIHL.

Aku a elektrické vyžínače a křovinořezy

Benzínové vyžínače a křovinořezy

Kombisystém a multisystém

KombiSystém pro kompletní péči o zeleň se skládá z KombiMotoru a KombiNástroje. KombiMotory jsou vybaveny dělitelnou tyčí s rychlospojkou. Na rychlospojku nasadíte podle potřeby některý z KombiNástrojů. Jde to rychle a bez použití nářadí.

 

Příslušenství vyžínačů a křovinořezů

 

Motorové pily STIHL

Akumulátorové a elektrické motorové pily

Řezání bez spalin a při nízké hladině hluku předurčuje elektrické pily STIHL pro práci v uzavřených prostorech a v okolí domu, v dosahu elektrické přípojky.

 

Benzínové motorové pily STIHL

Benzínová motorová pila je tím nejlepším pomocníkem, pokud máte možnost v blížící zimě zatopit v krbových kamnech, nebo v krbu. Motorová pila vám ušetří mnoho času a umožní pořezat i velký objem dřeva. Výhodou benzínových pil je flexibilita s kterou vám umožní pohybovat se v zahradě, nebo v lese. Pokud tedy jen teoreticky můžete pilu využít i mimo dostupnost elektrické zásuvky, pak by pila benzínová pila STIHL měla být vaší jasnou volbou.  Lehké kompaktní pily STIHL jsou vynikajícími pomocníky nejen pro nejširší veřejnost, ale i pro profesionály.

 

Příslušenství motorových pil

 

Zahradní nůžky STIHL

S benzínovými i elektrickými zahradními nůžkami STIHL se můžete pustit do práce s vědomím, že výsledek Vaší práce bude vypadat profesionálně, ať už se pustíte do lehkých úprav keříků na zahradě, nebo do silného zdřevnatělého živého plotu. Benzínové zahradní nůžky jsou vhodné především pro velké pozemky, komunální sféru a pro profesionální údržbu zeleně a krajinotvorbu. Elektrické zahradní nůžky využijete především okolo svého domu, tam kde máte dostupnou elektrickou zásuvku.

Aku nůžky na živé ploty

Elektrické nůžky na živé ploty

Benzínové nůžky na živé ploty

 

Ochranné pomůcky a oblečeníSTIHL

 

Rozbrušovací stroje a jamkovač STIHL

 

Tlakové čističe a zametač STIHL

 

Rotační kypřiče STIHL

 

Ostatní produkty STIHL v akci

Jarní úklid zahrady se blíží, jste připraveni? Kromě výše uvedených strojů a doplňků teď pořídíte za výhodnou cenu i malé pomocníky, kteří se uplatní všude tam, kde nestačili jejich velcí bratři. Jejich nabídku naleznete níže.

 

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit