KISPlus
Volejte
Volejte naši infolinku:
po-pá 8.00-17.00 hod.
info

 

Stihl rok záruky navíc

 

doprava-zdarma-297x297px.jpg

 

stihl podzimní akce

 

 

 

 

 

Podzimní akce Stihl

PODZIMNÍ SLEVY JSOU TADY!

4. 9. – 30. 11. 2023

Využijte výhodné ceny techniky STIHL a vyberte si nástroj, se kterým vytvoříte dokonale sehrané duo. V podzimní akci najdete pily, křovinořezy, čističe i foukače. Nakupte se slevou a rozehrajte podzimní práce naplno.

 

MOTOROVÉ PILY V AKCI

obr. pily
Zvolte pilu, se kterou si dáte repete i v několika dalších sezónách. V nabídce máme aku i elektické pily, se kterými poklidíte podzimní zahradu. Řezání bez spalin a při nízké hladině hluku předurčuje elektrické pily STIHL pro práci v uzavřených prostorech a v okolí domu. Profesionálové jistě ocení výkonné benzínové stroje pro celodenní práci v lese. Všichni tak i letos mohou ocenit kvalitu pil STIHL nejen při přípravě dřeva do krbových kamen i pro nadcházející topnou sezónu.

 

 


 

FOUKAČE A VYSAVAČE V AKCI

Hledáte stroj, který si poradí nejen se záplavou listí? Pořiďte si foukače a vysavače, se kterými budete na podzimní koncert sezóny perfektně připraveni. Opět můžete podobně jako u nabídky pil vybírat z různých variant pohonu těchto strojů. K dispozici jsou ve všech variantách, tedy benzínové, elektrické i akumulátorové modely. Každý si tedy může vybrat přístroj podle svých potřeb.
obr. foukače

 

 


 

ČISTÍCÍ STROJE V AKCI

obr. tlakové myčky
Nalaďte se na podzimní rytmus vaší zahrady a spolehněte se na vysokotlaké čističe, které si snadno poradí i s tou největší špínou. Vyberte si vhodný stroj pro vás.
Vysokotlaké čističe odstraní nečistoty spojením vody a vysokého tlaku při čitění zahradního nábytku, údržbě okolí domu, zemědělské techniky i veřejných prostranství. Své využití najdou určitě také při mytí automobilů nebo motocyklů.
S výkonnými vysavači suchých a mokrých nečistot bude úklid domu či dílny hračkou.

 

 


 

AS-SYSTÉM V AKCI

Hledáte malého, ale za to výkonného pomocníka? Tento požadavek Vám může splnit některý z členů rodiny AS systému. Toto lehké, kompakní a snadno uvladatelné nářadí je ideální pro občasnou péči o zahradu či pozemek. Společným dodavatelem energie pro všechny tyto pomocníky je malý, ale výkonný výměnný akumulátor.
Např. naše akumulátorová vyvětvovací minipila je vhodná k prořezávání keřů i k údržbě zeleně. Využijte cen o oktávu níž.
obr. AS systému

 

 


 

OSTATNÍ PRODUKTY V AKCI

obr. ostatních produktů
Pokud jste dosud nenašli, co potřebujete, prozkoumejte naše další akční produkty uvedené níže.
Provzdušňovače trávníku, zahradní nůžky, křovinořezy i zahradní drtiče. Ty pomáhají při úklidu zahrady tím, že výrazně snížují objem organické hmoty a efektivně tak odstraňují  zahradní odpad, jakým jsou zbytky rostlin, dřevin, větvičky po prořezu stromů atd.
Nechte si brnknout na tu správnou strunu a zvolte stroj, se kterými budete hrát první housle.

 

compare_arrows Porovnat (0) Zrušit